Daugaviņam NHL debijas spēlē uzvara Pozitīvi

Aizvadītās nakts NHL mačos laukumā devās četri šajā līgā spēlējošie latviešu hokejisti - Oskars Bārtulis, Kārlis Skrastiņš, Raitis Ivanāns un Kaspars Daugaviņš.

Kaspars Daugaviņš

Otavas «Senators» rindās ar uzvaru NHL laukumā debitēja Kaspars Daugaviņš, bet kopumā hokeja Mekā aizvadītajā naktī uz ledus izgāja četri latvieši.

Daugaviņš savā debijas spēlē NHL laukumā pavadīja nepilnas deviņas minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa Ņujorkas «Rangers» zviedru vārtsarga Henrika Lundkvista vārtiem, bet Otavas «Senators» izcīnīja uzvaru ar 2:0.

Vārtus «Senators» komandas labā guva Kriss Kampoli un Kriss Kellijs, bet Maiks Brodērs atvairīja visus 32 pretinieku metienus.

Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas «Flyers» izbraukumā ar 0:4 zaudēja Toronto «Maple Leafs» komandai, bet latviešu aizsargs nospēlēja nedaudz vairāk par 17 minūtēm, izdarīja vienu metienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -3.

«Maple Leafs» labā vārtus guva Tailers Bozeks, Nikolajs Kuļomins, Lūks Šenns un Lī Stempņaks, bet Vesa Toskala atvairīja visus 38 «Flyers» hokejistu metienus.

Trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Skrastiņa pārstāvētā Dalasas «Stars» komanda, kas viesos ar 3:5 atzina Monreālas «Canadiens» pārākumu. Latvijas izlases aizsargs nepilnu 16 minūšu laikā izdarīja vienu metienu, kā arī nopelnīja divas soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Dalasas komandā ar precīziem metieniem izcēlās Maiks Modano, Stīvs Ots un Tobijs Pītersens. «Canadiens» labā divus vārtus guva Braiens Džonta, bet pa reizei precīzi meta Maiks Kamaljēri, Benuā Puljo un Džordžs Laraks.

Visbeidzot Ivanāna pārstāvētā Losandželosas «Kings» savā laukumā ar 4:0 pieveica Anaheimas «Ducks», pārtraucot trīs zaudējumu sēriju. Latviešu uzbrucējs nospēlēja nedaudz vairāk par piecām minūtēm, kuru laikā nopelnīja piecas soda minūtes par kautiņu ar Raienu Kārteru.

«Senators» ar 50 punktiem 48 spēlēs ieņem 7. vietu Austrumu konferencē, bet «Flyers» ar 49 punktiem 46 mačos ir 9. vietā. Tikmēr Rietumu konferencē «Kings» ar 55 punktiem 47 spēlēs ir 8. vietā, bet «Stars» komanda ar 49 punktiem 47 mačos ir noslīdējuši uz 12. vietu.