Daugaviņam pirmie vārti NHL šosezon Video Pozitīvi

25 komentāri

Aizvadītajā naktī NHL regulārā čempionāta spēlē savus pirmos vārtus šajā sezonā guva Otavas «Senators» latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, kurš bija izlaidis iepriekšējās trīs spēles.

Kaspars Daugaviņš

«Senators» hokejisti savā laukumā ar 1:2 atzina Bostonas «Bruins» pārākumu, bet Daugaviņš mača 25. minūtē atklāja spēles rezultātu.

Kopumā latviešu uzbrucējs nospēlēja nedaudz vairāk par 16 minūtēm, kuru laikā veica četrus metienus, izpildīja divus spēka paņēmienus un nopelnīja divas soda minūtes, maču pabeidzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Uzvarētāju rindās ar precīziem metieniem izcēlās Daniels Peils un Deniss Zaidenbergs, bet vārtsargs Antons Hudobins atvairīja 27 no 28 metieniem.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Senators» komanda ar 38 punktiem 31 spēlē ieņem piekto vietu.