Daugaviņš atnes uzvaru «bullīšos», Ķēniņš rezultatīvi piespēlē

8 komentāri

Otrdien vakarā Šveices hokeja līgā (NLA) rezultativitātes punktus nopelnīja latviešu hokejisti Kaspars Daugaviņš un Ronalds Ķēniņš, vēsta «Sehv.ch».

Daugaviņa pārstāvētā komanda Ženēvas «Servette» savā laukumā ar 4:3 pagarinājumā pārspēja «Ambri-Piotta» klubu.

Daugaviņš, kurš spēlēja uzbrucēju pirmajā trijniekā, otrās trešdaļas 15.minūtē asistēja otro vārtu guvumā un «Servette» izvirzījās vadībā ar 2:1.

Savukārt pēcspēles metienos Daugaviņš bija vienīgais, kurš pārspēja pretinieku vārtsargu un atnesa savam klubam uzvaru.

Tikmēr citā spēlē Ķēniņa pārstāvētā komanda Cīrihes «Lions» mājās ar 2:4 zaudēja Frīburgas «Gotteron» hokejistiem.

Ķēniņš spēles 59.minūtē asistēja otro vārtu guvumā, kad Marks Bastls panāca 2:2, bet atlikušajā laikā viesi guva divus bezatbildes vārtus un svinēja uzvaru ar 4:2.