Daugaviņš gūst 20. vārtus sezonā

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš aizvadītajā naktī palīdzēja Binghemtonas «Senators» savā laukumā ar 5:3 pārspēt Norfolkas «Admirals».

Kaspars Daugaviņš

Latviešu uzbrucējs otrās trešdaļas 11. minūtē panāca 3:1 «Senators» komandas labā, gūstot savus 20 vārtus šajā AHL sezonā. Kopumā Daugaviņš šajā mačā izdarīja divus metienus un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Daugaviņš šīs sezonas 68 spēlēs guvis 20 vārtus un izdarījis 25 rezultatīvas piespēles, bet viņa lietderības koeficients -2.

Citā AHL mačā Artūra Kuldas pārstāvētā Čikāgas «Wolves» viesos ar 0:3 zaudēja Sanantonio «Rampage» hokejsitiem, bet latviešu aizsargs izdarīja trīs metienus un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Jāpiebilst, ka Kuldas lietderības koeficients (+46) joprojām ir labākais rādītājs visā līgā.

«Senators» komanda ar 76 punktiem 76 spēlēs ieņem 11. vietu Austrumu konferences kopvērtējumā, bet «Wolves» ar 101 punktu 77 mačos ir 2. vietā Rietumu konferencē.