Daugaviņš gūst vārtus AHL

Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē aizvadītajā naktī vārtus guva Latvijas izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, tomēr viņa pārstāvētā Binghemtonas «Senators» komanda izbraukumā ar 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Vilksbāres/Skrentonas «Penguins».

Kaspars Daugaviņš

Daugaviņš trešā perioda ceturtajā minūtē panāca izlīdzinājumu 2:2. Kopā latviešu hokejists izdarīja divus metienu pa sāncenšu vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šīs sezonas 47 AHL spēlēs Daugaviņš guvis 14 vārtus un izdarījis 18 rezultatīvas piespēles.

Pēc šīs nedēļas nogales spēlēm Daugaviņš dosies uz Vankūveru, lai pievienotos Latvijas izlasei, piedaloties olimpiskajās spēlēs.

AHL kopvērtējumā «Senators» ar 47 punktiem 49 spēlēs ieņem pirmspēdējo, 14. vietu Austrumu konferencē.