Daugavpils celtnieki sāk būvēties Vitebskā

Apollo
0 komentāru

Saskaņā ar vienošanos starp Daugavpils un Baltkrievijas pilsētas Vitebskas pašvaldībām no šodienas 100 celtnieki no Daugavpils sāk darbu Vitebskas celtniecības kombinātā un būvēs dzīvojamo māju, aģentūru LETA informēja Daugavpils domes preses sekretāre Līga Korsaka.

Daugavpils celtnieki sāk būvēties Vitebskā

Foto: , califrayray, CC licence

Daugavpils celtniecības jomas speciālistiem strādāt Baltkrievijas teritorijā ļauj Baltkrievijas Iekšlietu ministrijas izdots sertifikāts.

«Tas ir dokuments, uz kā pamata daugavpiliešiem var noformēt darba vīzas. Pašlaik liela daļa celtnieku Daugavpilī ir bez darba, tāpēc vienošanās starp pašvaldībām ir tieši laikā, paverot lielas iespējas strādāt un pelnīt,» sacīja Korsaka.

Kā informēja Daugavpils domes priekšsēdētāja vietniece Anžela Aļohno, Vitebskā iespēja strādāt būs ne tikai celtniekiem. «Kad daudzdzīvokļu māja, ko Vitebskā būvēs daugavpilieši, tiks nodota ekspluatācijā, darbs būs nodrošināts arī labiekārtošanas nozares speciālistiem, kuri labiekārtos mājai pieguļošo teritoriju,» sacīja Aļohno un piebilda, ka nākotnē iecerēts rast iespēju panākt līdzīgu vienošanos arī ar Krievijas pilsētu Sanktpēterburgas un Pleskavas pašvaldībām.

Ar celtniecības nozares speciālistu iekārtošanu darbā ārzemēs nodarbojas arī korporācija «Daugavpils celtnieks», kurā pašlaik reģistrēti aptuveni 200 darba meklētāji.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
25

2017. gada 25. novembris

Vārda dienas

Trīne, Katrīne, Katrīna, Kate, KadrijaKetija, Kete, Keta, Keitija, Ketrija, Ketrina, Ketrīna, Kēta, Kēte, Trīna, Keita, Kecija, Katriona, Jekaterīna, Katalīna, Katarina, Katarīna, Katažina, Katerina, Katerīna, Katija, Katiņa, Katra, Katre, Katri, Katrina, Katrine, Jekaterina

Valūtu kursi

25.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv