Daugavpils slimnīcā mirušā zēna vecākus policijā centušies atrunāt no ekspertīzes

Apollo
0 komentāru

Divpadsmitgadīgais Artjoms, kas ar kuņģa plīsumu 12. augustā mira Daugavpils slimnīcā, nav vienīgais, pret kuru ārsts Vasilijs Hristenko izturējies nevērīgi, vēstī raidījums «Bez tabu».

Daugavpils slimnīcā mirušā zēna vecākus policijā centušies atrunāt no ekspertīzes

Foto: Evija Trifanova/Leta

Daugavpils laikraksta «Dinabur Vesti» redakcijā, uzzinot par Artjoma nāvi, esot viesojusies kāda vecmāmiņa, kuras mazdēls pie šī paša ārsta nonācis ar līdzīgu problēmu. Tā esot bijusi piektdiena, un ārsts ieteicis nākt pēc brīvdienām pirmdienā. Daugavpilī zēnam neviens neesot noteicis diagnozi. Tagad viņam Rīgā jau veiktas vairākas sarežģītas operācijas.

Mirušā Artjoma tuvinieki, savukārt, uzskata, ka bērnam nav savlaicīgi un atbilstoši sniegta medicīniskā palīdzība, tāpēc viņi policijai uzrakstījuši iesniegumu, kurā pieprasījuši tiesu medicīnas ekspertīzi, taču policijā viņus no ekspertīzes sākuši atrunāt. Policijā piederīgajiem esot stāstīts, ka šādas ekspertīzes ir visai nepatīkamas, mātei detalizēti aprakstot tās detaļas. Tās vietā ieteikts parūpēties par zēna mirstīgajām atliekām, viņu apglabājot. 

Vecāki tomēr panākuši ka ekspertīzi veikuši speciālisti no Rīgas, tagad tiek gaidīts slēdziens. Tikmēr slimnīcas vadība no komentāriem atsakās. Artjoma piederīgie nolēmuši cīnīties līdz galam.

Jau ziņots, ka divpadsmitgadīgais zēns slimnīcā nonāca 11. augustā ar sūdzībām par asām sāpēm vēderā, viņam tika veiktas analīzes, taču naktī situācija pasliktinājās, un no rīta viņš nomira.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv