Daumants Kalniņš izsludina «Muzikāls lidojums džeza pasaulē» papildkoncertu

Apollo
1 komentārs

28. decembrī plkst. 15:00 Dikļu pilī koncertā «Muzikāls lidojums džeza pasaulē» būs vienreizēja iespēja dzirdēt un redzēt vienu no spožākajiem Latvijas džeza talantiem Daumantu Kalniņu un viņa veidoto kvintetu. Ņemot vērā lielo klausītāju interesi par Daumanta Kalniņa koncertu, 29. decembrī tiek izsludināts papildkoncerts. Koncerta sākums plkst. 14:00.

Daumants Kalniņš izsludina papildkoncertu

Foto: Publicātes foto

Koncertā piedalīsies Daumants Kalniņš (vokāls), Mārcis Auziņš (ģitāra), Kristaps Vanadziņš (taustiņinstrumenti), Toms Poišs (kontrabass) un Rūdolfs Dankfelds (sitaminstrumenti).

«Kad pirms deviņiem gadiem nāca klajā skanīgā diskanta – Rīgas Doma kora skolas audzēkņa Daumanta Kalniņa pirmais soloalbums, aizkustinājumā vibrēja gan skolotājas, gan mammas un vecmāmiņas. Kad pagājušajā gadā Daumants parādījās uz skatuves Kvazimodo lomā Zigmara Liepiņa melodrāmā «Parīzes Dievmātes katedrāle» Latvijas Nacionālajā teātrī, viņš saraudināja ne tikai jaunas meitenes, bet arī visu vecumu mūzikas un teātra kritiķus. Daumants ir cilvēks -tīrradnis» par Daumantu Kalniņu saka LMB žūrijas dalībniece Gunda Vaivode.

Daumantam pēdējie aizvadītie gadi ir bijuši pozitīviem notikumiem un panākumiem bagāti, jo dziedātājs veidojis jaunas, interesantas sadarbības, pavadot arī pāris mēnešus ārpus Latvijas Indijā kopā ar Cabaret komandu. Guvis atzinību gan saņemot Teātra gada balvu «Spēlmaņu nakts» kategorijā «Gada debija skatuves mākslā» par «Kvazidmodo» lomu izrādē «Parīzes Dievmātes katedrāle», kā arī Radio Klasikas 2012. gada «Top 10» balvu kategorijā «Gada debija», ticis nominēts Lielajai mūzikas balvai 2012 kategorijā «Gada debija» 

  • Biļetes iespējams iegādāties Dikļu pilī un Biļešu paradīzes kasēs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

13.12.2017
Ienākt apollo.lv