Dažiem LBL klubiem draud tehniskais zaudējums

Apollo
0 komentāru

Daži Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmās divīzijas klubi joprojām nav samaksājuši pilnu dalības maksu un norēķinājušies par spēlētāju licencēm, tāpēc iespējams, ka kāds no tiem tuvākajās dienās saņems tehnisko zaudējumu, aģentūru LETA ceturtdien informēja LBL direktors Jānis Janševics.

Jānis Janševics

LBL direktors Jānis Janševics norāda: ja nauda līdz nākamajām spēlēm netiks samaksāta, klubam tiks piešķirts tehniskais zaudējums.

Foto: AFI

Jau ziņots, ka klubiem ar Latvijas Basketbola savienību (LBS) jānorēķinās līdz savām nākamajām spēlēm. Kā izteicās Janševics, samaksājušas ir komandas, kas laukumā dosies šodien, bet vairākas citas vēl nav norēķinājušās par «vidēji lielām» summām.

No LBL pirmās divīzijas komandām kārtējās spēles šodien aizvada Rīgas ASK, SK «Valmiera», «VEF Rīga» un BK «Ventspils».

Klubiem 2000 latu lielā dalības nauda LBL bija jāsamaksā līdz 20. decembrim, tomēr, ņemot vērā finansiālo situāciju valstī, termiņi tika pagarināti — tika noteikts, ka vismaz puse summas komandām jāsamaksā līdz 16. janvārim, bet atlikusī nauda bija jānomaksā līdz 10. martam, tomēr vēlāk šis termiņš tika pagarināts līdz komandas nākamajai spēlei. Visnopietnākās problēmas nomaksāt pirmo pusi radās BK «Ķeizarmežs», kuras vietā maksājumu veica pagājušās sezonas čempionvienība «Barons/LMT».

Visticamāk, viena no komandām, kas patlaban nav samaksājusi, ir BK «Ķeizarmežs», bet vēl viena varētu būt «Liepājas lauvas», kurai finansiālas problēmas ir jau vairākus mēnešus. Šīs abas komandas nākamo spēli aizvadīs sestdien, kad tiksies savā starpā.

Atbilstoši LBL nolikumam, ja summa līdz nākamajai spēlei netiks samaksāta, klubiem tiks piešķirts tehniskais zaudējums ar 0:20, bet, ja tā netiks samaksāta arī līdz aiznākamajai spēlei, tad tiks anulētas visas spēlētāju licences, kas būtībā nozīmē komandas izslēgšanu no LBL turnīra.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv