Dažu kilometru attālumā no «Positivus» cilvēki bauda festivālu «Negativus» Attēlu galerija

Apollo
44 komentāri

Paralēli jau vienpadsmitajam festivālam «Positivus» Salacgrīvā norisinās arī kāds mazāks festivāls ar pretēju nosaukumu.

Kopš «Positivus» sākuma dažu kilometru attālumā notiek festivāls «Negativus», kuru radīja ska grupas «Voiceks Voiska» mūziķis Jānis Rokjāns kā alternatīvu, viņaprāt, pārāk «mīkstajām» grupām.

Lai gan šogad «Negativus» nav pulcējis daudz apmeklētāju, viesi nesteidzīgi baudīja labos laikapstākļus, klausoties mūziku un našķojoties ar gardumiem no mobilās ēdnīcas, kas piedāvāja, piemēram, burgerus, zupas un visu iecienītos fritētos kartupelīšus.

Rokjāns «Apollo» pastāstīja, ka «Negativus» sākās kā pasākums draugiem, bet gadu gaitā apmeklētāju skaits mēdza sasniegt pat apmēram 350.

Kā jau ziņots, festivāla «Positivus» pirmo dienu uz galvenās skatuves noslēdza amerikāņu rokmūzikas grupa «Pixies», pulcējot simtiem fanu. 

Piektdienā festivāla apmeklētājus priecēja ne tikai labie laikapstākļi, bet arī tādi mūziķi un grupas kā, piemēram, «Cigarettes After Sex», «Get Your Gun», «Maxïmo Park», «Trad.Attack!», JC Cooper, «Bandmaster», «Polifauna», «Baložu pilni pagalmi», «Singapūras Satīns», Margaret Glaspy, «Nothing But Thieves», «Edavārdi», «Makree», Chris Noah un citi.

Savukārt festivāla otrajā dienā, 15. jūlijā, būs dzirdama «hedlainere» Elija Goldinga.

Visu festivāla programmu var aplūkot un lejupielādēt festivāla mājas lapā sadaļā «Programma», kā arī mobilajā lietotnē «Positivus '17», kas bez maksas pieejama «App Store» un «Google Play» veikalos.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv