DBS Autoskola - labākā autoskola B kategorijas iegūšanai Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

DBS Autoskola ir veidota uz Drošas Braukšanas Skolas bāzes un šis apstāklis autoskolai nodrošina daudzas priekšrocības salīdzinājumā ar pārējām vietām, kur apgūt B kategorijai nepieciešamās teorētiskās un praktiskās zināšanas. DBS ir līderi drošas braukšanas apmācību organizēšanā un arī DBS Autoskola iemieso tos pašus drošas un ekonomiskas braukšanas pamatprincipus.

DBS Autoskola - labākā autoskola B kategorijas iegūšanai 2 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Apmācības autoskolā

DBS Autoskolā ir izveidota savā ziņā ekskluzīva apmācību programma, kas ļauj mums droši teikt, ka esam izveidojuši vislabāko autoskolu, kurā iegūt B kategorijas apliecību. Autoskola ir ideāli piemērota jauniešiem, kas vēlas patiešām individuālu pieeju un lieliskus mācību apstākļus. Pie mums mācās arī sabiedrībā zināmi cilvēki, kā arī autoskolas piedāvātās iespējas bieži novērtē tie topošie autovadītāji, kas jaunības gados nav ieguvuši B kategorijas apliecību un varētu izjust zināmu diskomfortu, ejot parastā skolā.

Teorijas apmācības notiek mazās grupiņās no 3 līdz 5 cilvēkiem un teorētiskās zināšanas ar praktiskajām iemaņām tiek apgūtas pakāpeniski. Braukšanas nodarbībās mēs izmantojam ļoti labas Audi markas automašīnas.

Autoskolas instruktori

DBS Autoskolā ir labākie instruktori, kas izglītojušies drošas braukšanas un sporta braukšanas skolās Eiropā. Autoskolas instruktori pielāgosies Jūsu laika plānam un pieskatīs, lai apmācības norit atbilstoši katra klienta personīgajām spējām.

Mūsu instruktori palīdzēs arī tiem autovadītājiem, kas, ikdienā nepraktizējot braukšanu, ir zaudējuši nepieciešamās iemaņas. Mūsu instruktoru vadībā Jūs atgūsiet aizmirsto un pie reizes papildināsiet savas prasmes ar ekonomiskas un drošas braukšanas zināšanām.

Soda punktu samazināšana

DBS paspārnē ir izveidota atsevišķa apmācību programma, sniedzot autovadītājiem iespēju samazināt soda punktu skaitu. Saskaņā ar grozījumiem «Pārkāpumu uzskaites punktu sistēmas piemērošanas noteikumos», tiem transportlīdzekļu vadītājiem, kuri pēc 2009. gada 1. jūnija ir saņēmuši 8 un vairāk pārkāpumu uzskaites punktus, papildus apmācību kursiem ceļu satiksmes drošības jautājumos, ir jāapgūst arī transportlīdzekļu droša vadīšana.

Kurss sastāv no 2 stundu teorētiskajām apmācībām un 4 stundu praktiskajām nodarbībām drošas braukšanas poligonā un jau šobrīd DBS organizētais «soda punktu dzēšanas» kurss ir izpelnījies to apmeklējušo autovadītāju atzinību.

Drošas Braukšanas Skola

Drošas Braukšanas Skola darbojas kopš 2005. gada. Skola piedāvā risinājumus juridiskām un privātpersonām, un tās galvenais darbības virziens ir drošas braukšanas apmācības un ar to saistīto risku samazināšana. DBS sadarbības partneri ir «Audi Centrs Rīga», «Swedbank Līzings», «Latvija Statoil», «Zebra», AA/S «Balta» un «Volvo Truck Latvia».

www.dbs.lv 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv