«Degpunktā» producents atklāj, ka viņiem ik pa laikam piedāvā kukuļus

Apollo
53 komentāri

Latvijas kriminālziņu raidījuma «Degpunktā» producents Agris Blūmfelds (35) pastāstījis, ka šajā darbā gan viņam, gan reportieriem nācies saskarties ar gadījumiem, kad tiek piedāvāti «kukuļi».

«Degpunktā» producents atklāj, ka viņiem ik pa laikam piedāvā kukuļus

Foto: facebook.com/agris.blumfelds

«Ir bijušas reizes, kad uz mani ir izdarījuši spiedienu vai piedāvājuši naudu, lai kāds sižets neaizietu ēterā. Esmu neuzpērkams un nedodu nekādas atlaides. Reiz pat Ievas Brantes tēvu filmējām pēc vienas avārijas.

Arī es pats nekad nemēģinu atpirkties, piemēram, no ceļu policistiem. Mani gan dažreiz palaiž vaļā bez soda, sakot - ei, tas taču čalis no «Bez tabu»! Bet es nemaz nemēģinu skaidrot, ka patiesībā esmu no «Degpunktā». Manis pēc kaut vai no «Miedziņš nāk»! Pasaku «Paldies, džeki!» un braucu tālāk.

Runājot par naudu, visbriesmīgākais moments, kad kāds izmisis pensionārs mēģina atdot pēdējo pensiju, lai mēs palīdzam atrast viņa pazudušo radinieku. Nedod Dievs, kādreiz uzzināšu, ka kāds no maniem darbiniekiem ir ņēmis naudu no veciem cilvēkiem. Goda vārds - purnu izšķaidīšu!» žurnālam «Privātā Dzīve» atklāja Blūmfelds.

Tāpat viņš izdevumam atklāja, kas jādara, lai nonāktu «Degpunktā»: «Jebkas. Galvenais būt gatavam stāstīt par savu neveiksmi. Nav obligāti jāpiekožas līdz četrām promilēm, pietiks ar nelielu reibumu pie automašīnas stūres. Ja esi labs runātājs, tu noteikti tiksi raidījumā.  

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv