Deivids Bērns un «Fatboy Slim» izdod konceptalbumu Video Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Leģendārais skotu izcelsmes amerikāņu mūziķis Deivids Bērns, kas plašāk pazīstams kā grupas «Talking Heads» dibinātājs, šonedēļ klajā laidis savu jaunāko albumu «Here Lies Love», kas tapis sadarbībā ar britu producentu «Fatboy Slim».

Deivids Bērns un «Fatboy Slim» izdod konceptalbumu 2 attēli Atvērt

Publicitātes foto.

«Here Lies Love» ir dubultalbums, kas veltīts leģendārajai Filipīnu pirmajai lēdijai Imeldai Markosai, sākot no viņas nabadzīgās bērnības līdz nonākšanai pie varas un emigrēšanai no valsts. Īpaša uzmanība konceptalbumā veltīta Estrellai Kumpas – Imeldas bērnības dienu auklītei, kura bijusi klāt viņas dzīves svarīgākajos brīžos.

Albumā dzirdamas tādas izpildītājas kā Florense Velša, Torija Eimosa, Sindija Laupere, Roušīna Mērfija, Natālija Mērčanta, Marta Veinraita un citas. Filipīniešu eksprezidenta Ferdinanda Markosa lomu ierunājis amerikāņu mūziķis Stīvs Ērls. Divās no dziesmām dzirdams arī Deivids Bērns. Albumu noslēdz Lauperes un Eimosas duets.

Albuma «deluxe» versijā pievienota arī 100 lappušu bieza grāmata un DVD. Grāmatā iekļauts dziesmas vārdu skaidrojums – tajos izmantoti citāti no Imeldas Markosas intervijām. DVD redzami 6 videoklipi ar sižetiem no Filipīnu vēstures.

Bijusī filipīniešu pirmā lēdija Imelda Markosa, saukta arī par «Dzelzs tauriņu», no 1965. līdz 1986.gadam spēlēja ietekmīgu lomu Filipīnu politikā un bija pazīstama ar savām spējām savaldzināt starptautiskos līderus. Viņa arī kļuva bēdīgi slavena ar savu 3000 pāru lielo kurpju kolekciju un bija kaislīga mūzikas cienītāja. Pilī esot bijusi ierīkota disko zāle, kurā izklaidējušies ārvalstu diplomāti. Šobrīd Markosa sasniegusi cienījamo 80 gadu vecumu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv