«Dejo ar zvaigzni» piedalīsies Ieva Kerēvica Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Trešdienas vakarā  Rolands Meržejevskis ar partneri Elīzu Ancāni devās romantiskās vakariņās uz viesnīcu «Baltvilla». Tur viņus sagaidīja pārsteigums – viesnīcā viesojās ciemiņš no Argentīnas, kurš  uz tango deju lūdza E.Ancāni. Kā atzina daiļa meitene, viņa pirmo reizi dzīvē dejojusi īstu Argentīnas tango. Tikai rodas jautājums – vai E.Ancānei nenojuks soļi svētdienas tiešraidē, jo ar R.Meržejevski tiek apgūta pavisam cita deja – džaivs!?

«Dejo ar zvaigzni» piedalīsies Ieva Kerēvica 3 attēli Atvērt

TV3 publicitātes foto.

Savukārt Elīna Fūrmane un Rihards Mailītis tajā pat laikā izbaudīja masāžu viesnīcas «Baltvilla» SPA centrā. Satraukumam nav pamata, Viola Abrāmova-Mailīte ir lietas kursā par šo nelielo atpūtas mirkli. Var pat teikt, ka E.Fūrmane, R.Mailītis un V.Abramova-Mailīte kļuvuši par ģimeni, jo kopā pavada ļoti daudz laika. Kā apliecina aizvadītā tiešraide, sūrais darbs un  ilgās mēģinājumu stundas atmaksājas – žūrijas vērtējums iedvesmojis un iedrošinājis visus trīs! Bet uzliktā latiņa jānotur – vai tas izdosies rumbas sniegumā šajā svētdienā?! To uzzināsiet jau pavisam drīz!

Par iedvesmojošiem rezultātiem runā arī Santa Didžus un Māris Pūce, kuri iepriekšējā nedēļā saņēma augstāko žūrijas vērtējumu. Šajā nedēļā abi pie tango apgūšanas strādā tik cītīgi un ilgi, ka S.Didžus vīrs paspējis noilgoties pēc sieviņas un atzīst, ka viņam viņas sāk pietrūkt.

Ilgas stundas mēģinājumu zālē pavada arī Karina Tatārinova un Gatis Sevels, kuri gatavo rumbas priekšnesumu. K.Tatārinovas izrāžu dēļ darbs deju zālē sākas ne ātrāk kā 21.30 un turpinās līdz pat spēku pagurumam vēlā naktī. 

Zināms, ko dara pārējie šova dalībnieki - Ainārs Ančevsksi un Ieva Kemlere gatavo kvikstepu, Dana Dombrovska un Aleksandrs Aļošins apgūst džaivu, Jānis Auzāns ar Zani Prokofjevu mēģinājuma zālē laiku velta tango dejai.

Svētdien būs arī  kāds patīkams pārsteigums - Dejo ar Zvaigzni studijā viesosies Koru Kari 2 uzvarētāja Ieva Kerēvica un Madonas Zaļais Meža koris, kuri deju laukumā ienesīs tango priekšnesumu! Bet ar žūrijas sastāvu gan bez jokiem un pārsteigumiem – svētdien redzēsiet taisnīgo «Šmitu deju skolas» vadītāju, deju tiesnesi Anitu Šmiti, stingro baleta pedagogu Vladimiru Ponomarjovu, vērīgo Latvijas Nacionālā teātra horeogrāfu Albertu Kivlenieku un īpašo viešņu, radio «Star FM» raidījuma «Zoopasta» un TV3 spēles «Dullais Desmitnieks» vadītāju Baibu Sipenieci–Gavari.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv