«Delna» prezentēs gada noslēguma ziņojumu par «Gaismas pils» būvniecību

Apollo
0 komentāru

 21.decembrī, «Sabiedrība par atklātību - Delna» rīkos projekta «Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvniecība - atklātā, sabiedrībai saprotamā un godprātīgā veidā» gada noslēguma ziņojuma prezentāciju.

Prezentācijas pasākumā tiks aktualizēti jautājumi par Kultūras ministrijas un Nacionālās Būvkompāniju apvienības līguma izmaiņām, ceļot bibliotēku ekonomiskās krīzes apstākļos, kā arī vērtēti optimālākie scenāriji bibliotēkas projekta turpmākajai realizācijai.

«Delna» uzskata, ka, lai arī nākamā gada budžetā Latvijas Nacionālās bibliotēkas celtniecībai atvēlēti 12 miljoni latu, joprojām neatbildēts ir jautājums par kopējām projekta izmaksām, tā pabeigšanas termiņiem un riskiem, kā arī jaunajiem līguma nosacījumiem bibliotēkas celtniecībai samazināta finansējuma apstākļos 2010. un turpmākajos gados.

Kopš lēmuma par finansējuma samazinājumu 2009.gadam un valsts aģentūras «Jaunie Trīs brāļi» reorganizācijas «Delna» ir sekojusi līdzi oficiālajām pārrunām starp Kultūras ministriju, Nacionālo Būvkompāniju apvienību un projekta būvuzraugu «Hill International», kā arī vērtējusi, vai un kā Kultūras ministrija bibliotēkas celtniecību vada atbildīgi un sabiedrības interesēm atbilstoši. «Delnas» novērojumi un secinājumi ir apkopoti gada noslēguma ziņojumā.

«Delna» prezentēs gada noslēguma ziņojumu par «Gaismas pils» būvniecību

Foto: vizualizācija

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
22

2017. gada 22. novembris

Vārda dienas

Alfons, Aldris, AldisVilora, Vilonija, Alfonss, Alfonija, Alfins, Aldra, Aldijs, Airida

Valūtu kursi

22.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv