«Delna» prezentēs gada noslēguma ziņojumu par «Gaismas pils» būvniecību

Apollo
0 komentāru

Šodien  «Sabiedrība par atklātību - Delna» rīkos projekta «Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvniecība - atklātā, sabiedrībai saprotamā un godprātīgā veidā» gada noslēguma ziņojuma prezentāciju.

«Delna» prezentēs gada noslēguma ziņojumu par «Gaismas pils» būvniecību

Foto: Gatis Dieziņš/LETA

Prezentācijas pasākumā tiks aktualizēti jautājumi par Kultūras ministrijas un Nacionālās būvkompāniju apvienības līguma izmaiņām, ceļot bibliotēku ekonomiskās krīzes apstākļos, kā arī tiks vērtēti optimāli scenāriji bibliotēkas projekta turpmākajai realizācijai.

«Delna» uzskata, ka, lai arī nākamā gada budžetā Latvijas Nacionālās bibliotēkas celtniecībai atvēlēti 12 miljoni latu, joprojām neatbildēts ir jautājums par kopējām projekta izmaksām, tā pabeigšanas termiņiem un riskiem, kā arī jaunajiem līguma nosacījumiem bibliotēkas celtniecībai samazināta finansējuma apstākļos 2010.un turpmākajos gados.

Kopš lēmuma par finansējuma samazinājumu 2009.gadam un valsts aģentūras «Jaunie trīs brāļi» reorganizācijas «Delna» ir sekojusi līdzi oficiālajām pārrunām starp Kultūras ministriju, Nacionālo būvkompāniju apvienību un projekta būvuzraugu «Hill International», kā arī vērtējusi, vai un kā Kultūras ministrija bibliotēkas celtniecību vada atbildīgi un sabiedrības interesēm atbilstoši. «Delnas» novērojumi un secinājumi ir apkopoti gada noslēguma ziņojumā.

Pētījuma prezentācija notiks Rīgas Juridiskās augstskolas Senāta zālē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
17

2017. gada 17. novembris

Vārda dienas

Hugo, Uga, UģisHigo, Igo, Ugo

Valūtu kursi

17.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv