Demakovas vietā varētu stāties Krauklis

Apollo
0 komentāru

Tautas partijas iekšienē neoficiāli ir apspriesti vairāki kultūras ministra amata kandidāti, viņu skaitā ir arī Saeimas deputāts un kapelas «Bumerangs» solists Vents Armands Krauklis, otrdien raksta «Latvijas Avīze».

Vents Armands Krauklis

Vents Armands Krauklis

Foto: AFI

Tautas partijas preses sekretārs Arno Pjatkins apliecināja, ka partijā neoficiāli runāts par vairākām personām, kas varētu nākt demisionējušās Helēnas Demakovas vietā, bet oficiāli par kandidātiem spriedīšot tikai tad, kad ar Ministru prezidentu Ivaru Godmani būs panākta vienošanās par Kultūras ministrijas saglabāšanu.

Arī Krauklis zina, ka partijas iekšienē apspriesta viņa kandidatūra kultūras ministra amatam un, ja viņam to piedāvātu, deputāts nopietni apsvērtu šo jautājumu.

«No vienas puses, es patiešām no sirds mīlu kultūru un man ir svarīgi, kas ar to notiek. Droši vien, padzirdot par mani kā iespējamo kultūras ministru, daudziem radīsies pretenzijas, jo savu radošo dzīvi saistu ar vieglo mūzikas žanru — šlāgeriem. Bet tas nenozīmē, ka mani neinteresē klasiskā mūzika, māksla, literatūra…» saka Krauklis.

Tomēr, nezinot, kas notiks Latvijas politikā tuvākajā nākotnē, Krauklis arī uzsver, ka nav īstas jēgas iesaistīties ministrijas vadīšanā uz īsu termiņu.

Neoficiāli zināms arī, ka Tautas partijai lūgts pameklēt piemērotāku finanšu ministra amata kandidātu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv