Deputāti: vēl daudz darāmā tautsaimniecības atveseļošanai

Apollo
0 komentāru

Lai gan ekonomiskā situācija stabilizējas, gan Saeimai, gan arī valdībai vēl ir daudz darāmā, lai valsts izkļūtu no krīzes un ekonomika nostātos uz stabiliem pamatiem. To, pārrunājot ekonomiskās attīstības perspektīvas, secināja Saeimas deputāti no Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas, portālu «Apollo» informēja Saeimas preses dienestā.

Deputāti: vēl daudz darāmā tautsaimniecības atveseļošanai

Foto: Evija Trifanova/LETA

«Ir svarīgi turpināt iesākto, lai valsts ekonomiku padarītu stabilu un uzņēmējus konkurētspējīgus. Tas jādara, paturot prātā mērķi – eiro ieviest 2014.gadā,» uzsver Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs Guntis Bērziņš.

Savukārt tautsaimniecības komisijas vadītājs Vents Armands Krauklis norād’jis, ka, pieņemot katru lēmumu, ir jāizvērtē tā ietekme uz tautsaimniecības attīstību, un eiro ieviešana ir viens no veidiem, kā atjaunot stabilitāti un kāpināt ārvalstu investoru interesi par Latviju

«SEB bankas» padomnieks Andris Vilks deputātiem klāstījis, ka ekonomiskais kritums ir kritums ir stabilizējies, un vērojamas vairākas pozitīvas tendences. Viņš aicināja uzlabot uzņēmējdarbības vidi un izraudzīties atbalstāmās nozares.

Savukārt taujāts par banku iespējām mainīt šobrīd piesardzīgo kreditēšanas politiku, A.Vilks prognozēja, ka bankas līdz vasarai būs tikušas galā ar savām iekšējām problēmām un varēs uzsākt aktīvāku kreditēšanu. Vienlaikus viņš piebilda, ka svarīgs būs Latvijas kredītreitings un politiskā stabilitāte.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv