Deputātiem vēl nav bijis jāmaksā par dienesta auto izmantošanu

Apollo
0 komentāru

Saeimas deputātiem vēl nav bijis jāmaksā nodoklis par dienesta auto izmantošanu privātām vajadzībām, jo Saeima gaidīja valdības lēmumu šajā jautājumā, aģentūrai LETA sacīja Saeimas Finanšu nodaļas vadītāja Vija Kancāne.

Deputātiem vēl nav bijis jāmaksā par dienesta auto izmantošanu

Foto: Lita Krone/LETA

Saeimas Saimnieciskā komisija ir atbalstījusi, ka deputātiem būs jāmaksā 23 latu nodoklis par auto izmantošanu privātām vajadzībām. Šis lēmums tuvākajā laikā tiks apstiprināts Saeimas prezidijā.

Kancāne informēja, ka nodoklis deputātiem tiks piemērots arī par automašīnas izmantošanu janvārī.

Saeimas deputātiem iedzīvotāju ienākuma nodoklis par dienesta auto izmantošanu būs 23 lati, aģentūru LETA informēja Saeimas Saimnieciskās komisijas priekšsēdētājs Vilnis Edvīns Bresis (ZZS).

Bresis skaidroja, ka, iepazīstoties ar Ministru kabineta noteikumiem par nodokļa piemērošanu un automašīnu dzinēja kubikmetriem, aprēķināts, ka deputātiem, kuri izmanto dienesta automašīnu, kā iedzīvotāju ienākuma nodoklis būs jāmaksā 23 lati.

Jau ziņots, ka no šā gada janvāra ir ieviests iedzīvotāju ienākuma nodoklis par gūto labumu no darba devējam (uzņēmumam) piederoša vieglā pasažieru automobiļa izmantošanas personīgām vajadzībām.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv