Deputāts, kurš Saeimā nokļuva «pa jokam», nekautrējoties sūrojas par degvielas cenām

Apollo
0 komentāru

Zaļo un zemnieku savienības deputāts Jānis Klaužs, kurš pagājušajā nedēļā izpelnījās sabiedrības uzmanību, atzīstot, ka Saeimā faktiski nokļuvis «pa jokam», Saeimā apmeklējis vien 40% komisijas sēžu. Viņš nekautrējoties sūrojies par degvielas cenām, vēsta laikraksts «Diena».

Deputāts, kurš Saeimā nokļuva «pa jokam», nekautrējoties sūrojas par degvielas cenām

Foto: Ieva Čīka/LETA

Klaužs, kuram uzticēts darbs divās komisijās, norāda uz nekorektu apmeklējuma uzskaiti: «Skolā bērniem pie kavējuma ieraksta, vai tas ir attaisnots vai ne. Saeimā šāda analīze netiek veikta.»

Viņa kavējumu iemesli ir vairākas slimības lapas un bezalgas atvaļinājums, ziņo «Diena».

«Es dzīvoju Līvānos un nobraucu 500–600 kilometru. Tā kā degvielas cena ir cēlusies, man sanāk piemaksāt, lai atbrauktu,» stāsta deputāts un piebilst, ka iepriekš, kad par komisiju apmeklējumu bijušas piemaksas, viņš varējis nopelnīt vismaz degvielai.

2010. gadā, reformējot deputātu atalgojuma sistēmu, Saeima atteicās no piemaksām par komisiju un apakškomisiju apmeklēšanu. Klaužs nekautrējoties sūrojas, ka tagad benzīnam nopelna, strādājot biznesā.

Jau ziņots - kā izrādījās, Klaužs uz deputāta krēslu Saeimā kandidējis «tikai pa jokam».

«Ja jūs domājat, ka es uz šejieni rāvos, tad tā galīgi nebija, tas priekš manis bija tā kā pa jokam,» to intervijā portālam «politika.lv» atklājis deputāts.

Vairāk lasi ŠEIT.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv