«Deutschland cup» turnīrā uzvar ASV hokejisti

1 komentārs

Vācijas pilsētā Minhenē svētdien noslēdzās «Deutschland cup» izcīņā hokejā, kurā par uzvarētājiem kļuva ASV valstsvienība, kuras sastāvā tika sapulcināti hokejisti no dažādiem Eiropas klubiem.

Svētdien turnīra pēdējā dienā amerikāņi ar rezultātu 7:4 uzvarēja Vācijas hokejistus un izcīnīja pirmo vietu. Iepriekšējo reizi ASV izlase «Deutschland cup» bija triumfējusi 2004.gadā.

Mača sākumā laukuma saimnieki panāca vadību ar 2:0, bet viesi atbildēja ar gūtiem vārtiem.

Otrajā periodā vācieši bija vadībā ar 3:1, bet ASV spēja panākt neizšķirtu. Turpinājumā laukuma saimniekiem vēlreiz izdevās izvirzīties vadībā (4:3), taču amerikāņi atkārtoti izlīdzināja rezultātu un pirms pēdējā perioda arī izvirīzjās vadībā ar 5:4.

Trešajā trešdaļā ASV izlase guva divus vārtus un svinēja uzvaru ar 7:4.

Tikmēr citā mačā Šveices izlase ar 3:0 pārspēja slovākus. Uzvara ļāva šveiciešiem turnīrā ieņemt otro vietu, trešie palika vācieši, bet pēdejā vietā ierindojās slovāki.