Dienas horoskops: 22.jūlijam

Apollo
6 komentāri

Dienas horoskops: 22.jūlijam. Šī diena vēsturē

1894. gadā notiek pasaulē pirmās auto sacīkstes. Tās norisinās s tarp divām Francijas pilsētām Parīzi un Ruēnu. OLficiālā uzvara tika piešķirta Žoržam Lematrē, kurš sacīkstēs piedalījās «Peugeot«braucamrīkā.

1894. gadā notiek pasaulē pirmās auto sacīkstes. Tās norisinās s tarp divām Francijas pilsētām Parīzi un Ruēnu. OLficiālā uzvara tika piešķirta Žoržam Lematrē, kurš sacīkstēs piedalījās «Peugeot«braucamrīkā.

Foto: RIAnovosti/Scanpix

AUNS Attiecībās ar tuviniekiem valdīs patīkama saskaņa. Iespējams, kopīgi pievērsīsieties sportiskām nodarbēm vai arī dosieties kādā izbraucienā. Šodien ieteicams atturēties no trekniem ēdieniem.

VĒRSIS Šodien vēlamāk dienu pavadīt mierīgā noskaņā. Varbūt ir vērts pavadīt vairāk laika ar atvasītēm, no sirds izrunāties ar viņām. Vakarpusē tu sāksi kaldināt nākamās nedēļas plānus.

DVĪŅI Tu vēlēsies iegūt jaunus paziņas, domubiedrus. Iespējams, izmantojot internetu un tā sniegtās iespējas, tev to izdosies realizēt vispilnvērtīgāk. Šodien nav vēlams veikt lielus pirkumus.

VĒZIS Piemērots brīdis, lai izbaudītu kādu kultūras, izklaides pasākumu. Iespējams, arī pārējie ģimenes locekļi labprāt pavadīs dienu ārpus mājas. Kopīgi pavadītais laiks sniegs patiesu prieku.

LAUVA Tu vēlēsies vienkārši pabūt klusumā un atpūsties no ikdienas steigas. Pēcpusdienā iespējami negaidīti ciemiņi, kuri ne vien uzlabos omu, bet arīdzan palīdzēs tikt skaidrībā par nākotnes plāniem.

JAUNAVA Vislabprātāk laiku pavadīsi vienatnē. Attiecībās notiekošo uztversi ļoti emocionāli. Atturies no pārsteidzīgiem lēmumiem un esi apdomīgāks savos izteicienos.

SVARI Ja vakar vakarā būsi kā nākas izklaidējies, tad dienas pirmajā pusē droši vien nebūsi diez ko enerģisks. Taču pēcpusdienā jau aktīvi komunicēsi ar draugiem, varbūt atkal dosies uz kādu izklaides pasākumu.

SKORPIONS Neļauj iekšējām pretrunām un negatīvajām emocijām ietekmēt attiecības ar mājiniekiem. No nevēlamās spriedzes palīdzēs atbrīvoties fiziskas aktivitātes un svaigs gaiss.

STRĒLNIEKS Būsi nolēmis kaut ko izmainīt savā interjerā. Nav izslēgts, ka iztērēsi ne mazums naudas, lai sasniegtu vēlamo efektu. Galvenais, nekrīti galējībās, ieklausies apkārtējo padomos!

MEŽĀZIS Jutīsi, ka tevī pieplūst jauni spēki, kuri mudinās uz jauniem iekarojumiem mīlas frontē. Sevišķi aktīvi šajā plānā būs stiprā dzimuma pārstāvji. Precētie savukārt vairāk koncentrēsies uz profesionālajām ambīcijām. 

ŪDENSVĪRS Atvasītes prasīs savu daļu uzmanības. Nemeklē aizbildinājumus un pavadi ar viņām vairāk laika kopā. Mīļotais cilvēks, iespējams, vēlēsies apspriest kādu ļoti nopietnu ieceri.

ZIVIS Par garlaicību tev nebūs jāsūdzas. Visticamāk radīsies iespēja iesaistīties ne vienā vien izklaides pasākumā, atliks vienīgi izvēlēties, kurā tieši. Kāds var atklāt tev savas jūtas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.12.2017
Ienākt apollo.lv