Dienas horoskops: 27.jūlijs Video

Apollo
3 komentāri

Dienas horoskops: 27.jūlijs. Šī diena vēsturē.

2004. gada 28. jūlijs: Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, tiek atklāts populārās mūzikas jauno izpildītāju konkurss "Jaunais vilnis". 1.augustā par uzvarētāju kļūst Latvijas grupa "Cosmos", kuras sniegumu konkursa trijās kārtās žūrija novērtē ar 204 punktiem.

2004. gada 28. jūlijs: Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, tiek atklāts populārās mūzikas jauno izpildītāju konkurss "Jaunais vilnis". 1.augustā par uzvarētāju kļūst Latvijas grupa "Cosmos", kuras sniegumu konkursa trijās kārtās žūrija novērtē ar 204 punktiem.

Foto: Lauris Nagliņš/LETA

AUNS Tavs spītīgums šodien izjauks plānus. Nekādi nespēsi izvēlēties, uz kuru pusi tad šodien doties un beigu beigās paliksi sēžot mājās. Nav izslēgts konflikts ar līdzcilvēkiem.

VĒRSIS Neskatoties uz to, ka ir brīvdiena tavs prāts būs pievērsies darba lietām, par ko, protams, sajūsmā nebūs nedz tava otrā pusīte, nedz arī atvasītes, sevišķi jau gados jaunākās.

DVĪŅI Kāds no tuvākajiem var līdzcilvēkiem lūgt pēc tava padoma – neatsaki to. Būsi sabiedrisks un visnotaļ aktīvs, nespēsi nosēdēt četrās sienās, bet dosies kur acis rādīs.

VĒZIS Nav izslēgts, ka noslēgsies kaut kur savās domās. Līdzcilvēkiem būs grūti saprast, kā lai tev piekļūst. Iespējams, šodien no mājas tā arī neizlīdīsi ārā. Nelieto alkoholu!

LAUVA Tavs garastāvoklis būs diezgan mainīgs, vienu brīdi smaidīsi kā saulīte, bet jau citā mirklī parādīsi savu neganto Lauvas dabu. Vari nodoties skaistumkopšanas procedūrām.

JAUNAVA Nekļūsi pārlieku principiāls un vairāk ieklausies un pieņem arī līdzcilvēku domas un sniegtos padomus. Nav izslēgts kāds ilglaicīgs konflikts radinieku lokā.

SVARI Veiksmīga diena, lai beidzot dotos ārā no mājas un izbaudītu brīvdienu. Kāds zīmes pārstāvis nolems doties uz pludmali un zvilnēt saulītē līdz pat dienas izskaņai.

SKORPIONS Visnotaļ veiksmīga un piedzīvojumiem bagāta diena. Kāds Skorpions varbūt dosies ilglaicīgā izbraucienā, iespējams pat ārpus dzimtenes robežām. Pievērs vairāk uzmanības atvasītēm.

STRĒLNIEKS Nolemsi, ka jāizbauda brīvdienas pēc pilnas programmas tāpēc steigsi pie telefona apzvanīt visus draugus un radus, lai uzrīkotu grandiozu zaļumballi.

MEŽĀZIS Sirdī brīvajiem Mežāžiem pastāv lieliskas iespējas šodien iepazīties ar kādu šarmantu pretējā dzimuma pārstāvi. Galvenais ko šodien nedari – nesēdi mājās!

ŪDENSVĪRS Iespējams, šodien no gultas būsi izkāpis ar nepareizo kāju. Nav izslēgti konflikti tuvinieku lokā, kas, protams, vēl vairāk bojās tavu jau tā īgno noskaņojumu.

ZIVIS Fantastiska diena, tavs garastāvoklis būs tikpat smaidīgs kā tu pats. Līdzcilvēki sajutīs tavu dzīvespriecīgo auru. Iespējams, nolemsi doties kādā izbraucienā ārpus pilsētas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv