Dienas horoskops: 31. marts

Apollo
6 komentāri

Dienas horoskops: 31. marts

Dienas horoskops: 31. marts

Dienas horoskops: 31. marts

Foto: Reuters/Scanpix

AUNS Būsi nolēmis uzlabot attiecības ar otro pusīti, kam veltīsi ne mazums pūļu. Iespējams, būsi iecerējis romantisku atpūtu divvientulībā. Katrā ziņā, tavi centieni tiks atzinīgi novērtēti.

VĒRSIS Šī diena var paiet ļoti lietišķā gaisotnē. Iespējams, pašam īpaši to negribot tiksi iesaistīts firmas pasākumā, kurā tev uzticēs jaunu kontaktu veidošanu vai tīri organizatoriskus pasākumus.

DVĪŅI Būsi nepacietīgs, vēlēsies ātrāk realizēt kādu senu ieceri, kuras īstenošanā būs iesaistīts kāds no radiniekiem. Nekļūsti pārlieku prasīgs, lai nerodas lieki konflikti, nesaskaņas.

VĒZIS Viss būs atkarīgs no tava finansiālā stāvokļa. Proti, ja maciņš atļaus, atpūtīsies uz pilnu klapi, nepiemirstot arī par tuviniekiem. Taču, ja naudiņas būs pamazāk, meklēsi alternatīvas iespējas izbaudīt brīvdienu.

LAUVA Gribēsi nedaudz pasportot, tāpēc dosies uz sporta zāli vai arī izvēlēsies aktivitātes svaigā gaisā. Attiecībās ar otro pusīti vēlēsies vairāk tuvības un mīļuma.

JAUNAVA Vari doties uz veikalu iepirkties, lai palutinātu sevi un ģimeni ar ko jaunu un sen kārotu. Nav izslēgts, ka uzņemsi negaidītus ciemiņus vai arī pats tiksi uzaicināts viesos.

SVARI Saasināsies privātās dzīves aktualitātes. Iespējams, tavs partneris gaidīs no tevis atbildi uz svarīgu jautājumu, nevilcinies, dod lielāku skaidrību sev un otram cilvēkam.

SKORPIONS Diemžēl tev var nākties doties uz ofisu, lai pabeigtu iesākto vai arī kārtosi no lieka uzticētas lietas. Taču tev tas nesagādās nepatiku. Gluži pretēji, jutīsies gandarīts par paveikto!

STRĒLNIEKS Pievērsīsies savu vēlmju īstenošanai. Iespējams, palutināsi sevi ar kādām reklasējošām un vienlaicīgi ārstējošām procedūrām. Zvaigznes neiesaka ilgstoši atrasties pie auto stūres.

MEŽĀZIS Gribēsi veikt labiekārtošanas vai remonta darbus. Taču neesi pārāk uzstājīgs, attiecībā pret saviem tuviniekiem, ja viņi nevēlas iesaistīties tavās aktivitātēs. Cieni viņu intereses un viedokli.

ŪDENSVĪRS Vari ļauties vilinājumam doties uz kādu izklaides pasākumu, baudīt mākslu, mūziku, kā arī jautru un patīkamu kompāniju. Taču esi piesardzīgāks ar alkohola lietošanu!

ZIVIS Meklēsi iespēju pabūt kopā ar savu otro pusīti. Labs laiks, lai jūs dotos pie dabas vai arī apmeklētu kādu kultūras pasākumu. Tavs labais noskaņojums arī apkārtējiem liks pasmaidīt.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv