«Dienas» īpašniekus sola nosaukt nākamnedēļ

Apollo
0 komentāru

Ar AS «Diena» un SIA «Izdevniecība Dienas bizness» īpašniekiem sabiedrība tiks iepazīstināta piektdien, 9.septembrī, medijiem izplatītā paziņojumā vēsta uzņēmuma «Nedela S.A.» valdes loceklis un AS «Diena» valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Tralmaks.

Aleksandrs Tralmaks

Aleksandrs Tralmaks

Foto: Ieva Čīka/LETA

Tralmaks bija apņēmies līdz šodienai darīt zināmus darījuma finansētājus, taču jaunos īpašniekus nevar atklāt, jo ir nepieciešams papildu laiks, lai veiktu aizdevuma konvertāciju akcijās.

«Ir plānots pabeigt šo finanšu restrukturizāciju līdz nākamajai piektdienai, 9.oktobrim, kad tiks sniegta pilnīga informācija par AS «Diena» un SIA «Izdevniecība Dienas bizness» īpašniekiem. Ir spēkā līdzšinējais nodoms «Nedela S.A.», kuram juridiski pieder «Diena» un «Dienas Bizness», pārveidot par atvērta tipa fondu, kas veiks investīcijas mediju aktīvos Baltijas valstīs,» informē AS «Diena» valdes priekšsēdētājs.

Jau ziņots, ka jūlija sākumā kompānija «Nedela S.A.» pārņēma no «Bonnier Business Press» Latvijas masu mediju grupu AS «Diena» un Latvijas biznesa laikrakstu «Dienas Bizness».

«Nedela S.A.» pilnībā piederot Tralmakam, bet finansējums darījumam 100% nākot no Luksemburgā dibināta «Luxembourg Financial Services» (LFS). Kā teikts «Bonnier Business Press» izplatītajā paziņojumā, «LFS ir nodibinājuši un tā pieder turīgu igauņu uzņēmēju grupai», kuru vada Kalle Norbergs, kurš ir viens no LFS dibinātājiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv