Dienesta suns lidostā atrod 300 blokus kontrabandas cigarešu

Apollo
0 komentāru

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Rīgas muitas reģionālās iestādes kinologs sadarbībā ar VID Muitas kriminālpārvaldes darbiniekiem trešdien starptautiskajā lidostā «Rīga» novērsa vairākus cigarešu kontrabandas mēģinājumus, portālam «Apollo» pavēstīja VID.

VID kinologs ar darba suni Nero, pārbaudot vairāku reisa Rīga–Dublina uz Dublinu izlidojošo pasažieru reģistrēto bagāžu, pievērsa pastiprinātu uzmanību un pasīvi apzīmēja piecu Lietuvas pilsoņu bagāžu. Veicot padziļinātu bagāžas muitas kontroli, VID darbinieki pasažieru bagāžā konstatēja 292 blokus un trīs paciņas dažādu marku cigarešu ar Lietuvas akcīzes markām.

Kopumā atrasti 70 bloki «L&M» markas cigarešu, 213 bloki un trīs paciņas cigaretes «Marlboro» un deviņi bloki «Winston» markas cigarešu, kas kopumā ir 58 460 cigaretes jeb 2923 paciņas dažādu marku cigarešu.

Par konstatētajiem pārkāpumiem sastādīti administratīvo pārkāpumu protokoli, atrastās cigaretes izņemtas un nodotas glabāšanā muitas amatpersonām.

Kopumā VID kopš 2008. gada ir trīs tabakas meklēšanas suņi, kas pamatā darbojas Rīgas, Kurzemes un Latgales reģiona muitas kontroles punktos. Laika posmā no 2008. gada jūlija līdz šim brīdim ar četrkājaino darbinieku palīdzību kopumā atrastas 17 845 paciņas cigarešu. Savukārt tieši Nero lidostā «Rīga» un muitas kontroles punktos «Grenctāle», «Kārsava» un «Meitene» tikai šā gada sākumā vien atradis 6040 paciņas kontrabandas cigarešu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv