Dienvidkorejas futbolisti pārspēj Grieķiju Video

Pasaules kausa finālturnīra B apakšgrupas spēlē šodien Portelizabetā Dienvidkorejas futbolisti ar 2:0 pieveica Grieķijas izlasi.

PaRK Ji Sung

Spēles sākumā laba iespēja gūt vārtus pēc stūra sitiena bija Vasileiosam Torosidim, taču bumba pēc viņa sitiena lidoja nedaudz garām vārtu augšējam stūrim. Bet Dienvidkoreja savu stadarta situāciju pārvērta vārtu guvumā, kad piespēli soda laukumā ar precīzu sitienu mača 7. minūtē noslēdza aizsargs Lī Džunsu - 1:0.

Arī turpinājumā grieķi vairāk kontrolēja bumbu, taču daudz bīstamāk ar pretuzbrukumiem atbildēja dienvidkorejieši. Vienā epizodē tiesnesis varēja piešķirt 11 metru soda sitienu uz grieķu vārtiem. Pēc tam Parkam Džisunam tika fiksēts pārkāpums, lai gan tāds nebija un viņš jau lauzās vienatnē pret Aleksandru Corvasu, bet nedaudz vēlāk Parkam Čujanam izgājienā viens pret vienu neizdevās pārspēt Corvasu.

Arī otrā puslaika 7. minūte bija veiksmīga Dienvidkorejas komandai, kad pēc Lukasa Vintras kļūdas aci pret aci ar Corvasu izskrēja Parks Džisuns un ieraidīja bumbu vārtos - 2:0. Turpinājumā vēl viena lieliska iespēja izcelties bija Parkam Čujanam, taču pēc viņa sitiena ar galvu bumba aizlidoja pāri vārtiem. Tuvojoties mača beigām iespējas gūt vārtus radās arī grieķiem, taču ne Pantelim Kapetanosam, ne Dimitriosam Salpingidim, ne Teofanim Gekam izcelties neizdevās, turklāt spēles beigās atkal pāris labas izdevības palielināt pārsvaru bija dienvidkorejiešiem.

B apakšgrupas otrajā šīsdienas spēlē pulksten 17.00 laukumā izies Argentīnas un Nigērijas valstsvienības.