Diezgan ticams viltojums gultā

Apollo
0 komentāru

Varbūt šodien parunāsim par nesaprašanos un izpatikšanu gultā?

Līdzīgi vairāku­mam sieviešu, es daudz labāk jūtos gultā kopā ar sievieti, ar kuru man ir spēcīgs emocionāls kontakts un intimitātes sajū­ta. Nu — tā, kad ar partneri varu būt es pats, neko neuzspēlējot.

Reiz, kad kāds draugs mani uzaicināja pievienoties gultā viņam un viņa draudzenei, es tam nebiju emo­cionāli gatavs par visiem simt procen­tiem, tāpēc arī fiziskā atdeve bija apšau­bāma. Un tas bija tas pats intimitātes trū­kums.

To novēroju arī nākamajā mūsu tik­šanās reizē. Pēc ārkārtīgi aizņemtas dar­ba nedēļas pie manis mājās ieradās draugs ar savu meiteni. Gaisā virmoja kaut kas nenotverami seksuāls. Kādu brī­di mēs kavējām laiku sarunās, trijatā malkojot rumu ar ananasu sulu, tad izlēmu ieiet dušā. Kad atgriezos istabā, manām acīm pavērās uzbudinoša aina — nenotverami seksuālā gaisotne jau bija pārvēr­tusies taustāmi burvīgā divu ķermeņu ritmā. Vēroju abu augumu saspēli, tomēr sākumā man bija grūtības tajā atrast savu vietu.

Rotaļās gultā, manuprāt, nepiecie­šams zināms intīms kontakts — un vi­ņiem tas bija, abi zināja, kas patīk partnerim un kas jādara pašam, lai tas patiktu otram. Mana kopīgā pieredze ar šo mei­teni aprobežojās ar ne pārāk veiksmīgo pirmo tikšanos — nu, par kādu emocio­nālo saikni te var būt runa?

Tāpat kā pirmajā reizē, mani nepa­meta sajūta, ka esmu tikai skatītājs viņu abu piedzīvojumā. Taču uzreiz aptvēru vēl kādu ārkārtīgi būtisku patiesību — itin viss taču notiek tavā galvā. Un, kā zi­nāms, domāšana ir erekcijas lielākais ienaidnieks. Līdzko emocionāli savā galvā pārtraucu vērot notikumus no malas, iejutos situācijā un pats sāku aktīvi pieda­līties, problēmas pazuda kā nebijušas.

Es baudīju meiteni, viņa baudīja mūs — un viss notika…

Kas vispār ir intimitāte gultā? Tuva, silta draudzība, sociālo grožu un ierobe­žojumu neesamība, tuvība, tā sajūta, ka ar partneri esi tuvs un jūs saderat kopā. Ne­teiktu, ka tajā naktī sasniedzu ārkārtīgi augstu tuvības līmeni ar šo meiteni, taču uzskatāmi iemācījos, ka intimitātes sajū­tu iespējams viltot. Pietiekami ticami.

Mans draugs, lasot šīs rindas, pavīp­snāja: «Nu gan tu te dzejo par to savu in­timitāti. Kad toreiz ievilki gultā to meite­ni, kuru pazini apmēram trīs stundas, ne­kāds emocionālais kontakts nebija vaja­dzīgs, viss notika pats no sevis un, cik stāstīji, tīri labi.»

«Jā,» es piekrītu. «Tā bija burvīga mir­kļa iekāre.» Taču zinu, ka otrreiz ar to meiteni nonākt gultā vairs nekāroju. Bez intimitātes labas var izdoties vienas nakts attiecības, taču nākamajā līmenī bez sav­starpējas sapratnes un partnera vēlmju piepildīšanas nav ko meklēt.

Bez intimitātes labas var izdoties tikai vienas nakts attiecības…

Bez intimitātes labas var izdoties tikai vienas nakts attiecības…

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv