Dima Bilans sev un nākamajai sievai nopircis villu par vienu miljonu eiro

Apollo
0 komentāru

Dima Bilans esot sācis nopietni gatavoties ģimenes dzīvei un  sev un nākamajai sievai Ļenai Kuļeckajai iegādājies māju par vienu miljonu eiro.

Dima Bilans sev un nākamajai sievai nopircis villu par vienu miljonu eiro

Foto: SCANPIX/REUTERS

Mājokli savai ģimenes ligzdiņai Dima meklējis jau kopš pagājušā gada novembra, bet atradis tikai pirms dažām nedēļām — tā ir divstāvu villa Rubļovkā (platība — 400 kv.m). Dziedātājs plāno blakus tai ierīkot arī baseinu, saunu un ierakstu studiju.

Dimas jauno īpašumu pirmā pamanījusi Ļena, tagad abi priecājoties par jauno pirkumu. Dziedātājs pats plāno aktīvi piedalīties mājas remontdarbos un apsver iespēju no šā procesa pat sarīkot kādu realitātes šovu.

Šā gada februārī Bilans vienā no saviem koncertiem lūdza Ļenas roku, visu apmeklētāju priekšā uzdāvinot viņai saderināšanās gredzenu. Kāzu datums gan vēl neesot zināms.

Mājas iegāde ir arī nopietns Bilana finanšu līdzekļu ieguldījums nekustamajā īpašumā.

Šogad Dima Bilans kļuvis par veiksmīgāko un vislabāk apmaksāto mūziķi Krievijā. Viņa uzstāšanās korporatīvos pasākumos un koncertos maksā ne mazāk kā 50 000 ASV dolāru, kamēr viņa kolēģu honorāri vidēji samazinājušies līdz 20 000 dolāru.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
23

2017. gada 23. novembris

Vārda dienas

Zigfrīda, Zigrīda, ZigrīdsSigrija, Zigfrida, Zigda, Ziga, Zigrita, Zigrids, Zigrida, Zigra, Sigrūna, Sigrīda, Gunilla

Valūtu kursi

23.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv