«Dinamo» aizraujošā cīņā Astanā pagarina uzvaru sēriju Video Pozitīvi

81 komentārs

KHL regulārā čempionāta izbraukuma spēļu sērijas pirmajā mačā šodien Rīgas «Dinamo» hokejisti ar 5:4 pēcspēles metienu sērijā pieveica Astanas «Baris» komandu, izcīnot jau astoto uzvaru pēc kārtas.

Georgijs Pujacs & Mikaels Telkvists

Turklāt vismaz punktu «Dinamo» komandai izdevies izcīnīt jau 14 spēlēs pēc kārtas, tas ir, kopš 1. oktobra.

Rīgas «Dinamo» un Astanas «Baris» 5:4 (1:0, 2:3, 1:2, 0:0, 1:0).
Hosa (17), K. Rēdlihs (Ņiživijs, Indrašis, 24, vair.), Hosa (Ozoliņš, 26, vair.), Ščehura (Hosa, Robinsons, 57, vair.), Ščehura (65, p.m.); Boids (Douzs, Bočenskis, 25), Starčenko (Rudenko, Antropovs, 38), Boids (Bārkers, 40, vair.), Douzs (Bārkers, Ahonens, 51, vair.).
Vārtsargi: Telkvists (29/25) - Ahonens (19/15).
Soda minūtes: 8-10.

Izbraukuma spēļu sērijas turpinājumā «Dinamo» tiksies ar Omskas «Avangard» (svētdien), Hantimansijskas «Jugra» (otrdien) un Jekaterinburgas «Avtomobilist» (ceturtdien), bet decembrī visas spēles «rīdzinieki» aizvadīs savā laukumā.

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums
17:34

Rīgas Dinamo astotā uzvara pēc kārtas.

17:34

1:0 - Andreja Gavriļina metienu atvaira Telkvists.

17:33

1:0 - Pols Ščehura pārspēj Ahonenu.

17:33

0:0 - Arī Naidželam Douzam neizdodas pārspēt Telkvistu.

17:32

0:0 - Marcels Hosa met, Ahonens atvaira.

17:28

0:0 - Dmitrija Upera metienu atvaira Telkvists.

17:24

Papildlaiks beidzies, uzvarētājs noskaidrosies "bullīšos"

17:23

Papildlaika sākumā lieliskās iespējas ir Hosam, Indrašim un Vitālijam Pavlovam, taču uzvaras vārti izpaliek.

17:19

Pēc pamatlaika neizšķirts - 4:4. Sekos papildlaiks.

57. minūte

4:4 - Trešoreiz mačā izdodas realizēt vairākumu, kad pēc izcilas Hosas piespēles ripu vārtos ieraida Pols Ščehura.

57. minūte

Bīstama spēle ar augstu paceltu nūju pret Marcelu Haščāku. Dinamo spēlēs vairākumā.

51. minūte

3:4 - Naidžels Douzs ātrumā ieslido Dinamo zonā un ar ļoti labu plaukstas metienu pārspēj Telkvistu.

51. minūte

Noteikumus pārkāpis Andris Džeriņš. Dinamo paliek mazākumā.

16:59

Hosam divas teicamas iespējas gūt savus trešos vārtus mačā, taču vairākums paliek nerealizēts.

48. minūte

Vēl viens vairākums rīdziniekiem.

16:54

Abas komandas cenšas izvirzīties vadībā.

16:52

Vairākums šoreiz netiek izmantots.

44. minūte

Rīgas Dinamo trešoreiz spēlēs skaitliskajā vairākumā

16:47

Baris uzbrucējs Antropovs netrāpa pustukšos vārtos.

16:47

Sākusies 3. trešdaļa.

16:30

Spēles 2. trešdaļa beigusies

16:29

3:3 - Mājiniekiem pietiek ar četrām sekundēm, lai Dastins Boids realizētu vairākumu.

40. minūte

Pēc Reķa noraidījuma Dinamo paliek četratā.

38. minūte

3:2 - Rezultāta starpību izdodas samazināt Romānam Starčenko.

16:18

Mājinieki bīstami uzbrūk, Dinamo cenšas atbildēt ar pretuzbrukumiem.

16:09

Hosam ripa trāpa pa seju, viņš dodas uz ģērbtuvēm.

16:04

Laba iespēja izcelties mājiniekiem, lieliski darbojas Telkvists.

26. minūte

3:1 - Pēc lieliskas Sanda Ozoliņa piespēles savus otros vārtus mačā gūst Marcels Hosa.

25. minūte

Pēc Bārkera noraidījuma rīdzinieki otro reizi mačā iegūst tiesības spēlēt vairākumā.

25. minūte

2:1 - Jau pēc 26 sekundēm Dastins Boids atspēlē vienus vārtus Astanas komandai.

25. minūte

2:0 - Skaitliskajā vairākumā no Aleksandra Ņiživija piespēles vārtus gūst Krišjānis Rēdlihs - 2:0.

15:56

Hosam vēl viena iespēja gūt vārtus, šoreiz Ahonens ir pārāks.

23. minūte

Dinamo iegūst tiesības spēlēt vairākumā.

15:52

Sākusies 2. trešdaļa.

20. minūte

Pirmās trešdaļas pēdējās sekundēs Hosa atstāj viesus mazākumā.

15:32

Spēles 1. trešdaļa beigusies.

17. minūte

1:0 - Marcels Hosa viduszonā atņem ripu pretiniekam, ieslido mājinieku aizsardzības zonā un ar spēcīgu metienu pārspēj Ahonenu.

15:19

Vēl pāris labas iespējas gūt vārtus Baris komandai.

15:18

Bīstami pie rīdzinieku vārtiem, Telkvists paliek nepārspēts. Dinamo spēlē pilnā sastāvā.

7. minūte

Ščehura pārkāpj noteikumus pret Rudenko. Dinamo spēlēs mazākumā.

15:14

Spēles sākumā netrūkst labu vārtu gūšanas iespēju un bīstamu metienu pie abu komandu vārtiem, tomēr rezultāts joprojām 0:0.

15:05

Spēle sākusies.

15:00

Pirms spēles Astanā klusuma brīdis, godinot traģēdijas upurus Rīgā.

13 Podoļskas Vitjaz 54 12 1 5 9 1 26 110 : 147 58
14 Minskas Dinamo 54 13 1 3 4 2 31 102 : 161 53