«Dinamo» apspēlē Čehovas «kaušļus» Video

Kontinentālās hokeja līgas spēlē Rīgas «Dinamo» komanda šodien savā laukumā ar 4:2 pieveica Čehovas «Vitjaz» hokejistus.

Rīgas «Dinamo» hokejisti noraidījumiem bagātā spēlē ne bez pūlēm ar 4:2 pieveica Čehovas «Vitjaz» komandu, pakāpjoties uz 11. vietu KHL kopvērtējumā.

Mača sākums laukuma saimniekiem izdevās, jo jau trešajā minūtē pēc labas Meta Elisona piespēles vārtus guva Marsels Hossa (1:0). Arī trešdaļas turpinājumā rīdziniekiem bija vairākas labas iespējas dubultot pārsvaru, taču vārtu gūšanas momentu realizācija pievīla. Divreiz «Dinamo» hokejisti trāpīja pa vārtu stabiņu, bet viesi spēja atbildēt tikai ar bezjēdzīgu rupjību un «netīrām» provokācijām.

Otrajā periodā visiem bija dažas iespējas gūt vārtus, taču joprojām galvenā darbība, ar kuru izcēlās «Vitjaz» hokejisti, bija iespēju meklēšana «izplūkties», lai gan divreiz Čehovas klubam bija iespēja spēlēt piecatā pret trim. Tikmēr «Dinamo» 11. minūtē skaitliskajā vairākumā guva otros vārtus, kad ripu vārtos iebakstīja mājinieku komandas jaunais kapteinis Aleksandrs Ņiživijs (2:0). Bet pēc nepilnām divām minūtēm vēl vienu vairākumu pēc skaistas izspēles realizēja čehu aizsargs Filips Novaks (3:0), tādejādi gūstot «Dinamo» 100. vārtus KHL vēsturē. Tomēr vienus vārtus «Vitjaz» komandai perioda beigās izdevās gūt, kad vairākumā ar tālu metienu Sergeju Naumovu pārspēja Vadims Berdņikovs (3:1).

Trešā perioda pirmajā pusē laukumā valdīja diezgan atklāts hokejs ar bīstamiem momentiem pie abu komandu vārtiem, tādejādi arī rupjību bija mazāk. Un trešdaļas astotajā minūtē ar tālu metienu Naumovu pārsteidza Andrejs Koļesņikovs, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam (3:2). Tomēr pagāja tikai nedaudz vairāk par minūti un pēc Elisona piespēles savus pirmos vārtus «Dinamo» sastāvā guva Edijs Brahmanis (4:2), kurš tikai nesen pārnāca no «Liepājas metalurga» komandas. Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās un rīdzinieki izcīnīja iepriekš paredzamus un tieši tādēļ ļoti svarīgus trīs punktus.

Nākamo spēli Rīgas «Dinamo» komanda aizvadīs 28. janvārī, kad «Arēnā Rīga» uzņems Maskavas «Spartak» hokejistus, kam viesos tika zaudēts ar 1:5.