«Dinamo» atgūst uzvaras garšu

Rīgas «Dinamo» hokejisti Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) spēlē izbraukumā Toljati pilsētā ar 2:0 uzvarēja vietējo «Lada» komandu.

Marcel Hossa

Pēc vienas spēles diskvalifikācijas laukumā pret Toljati «Lada» atgriezās Marsels Hossa un palīdzēja Rīgas «Dinamo» izcīnīt pirmo uzvaru šogad.

Pirms šīsdienas mača «Dinamo» treneri bija spiesti veikt korekcijas sastāvā. Muskuļa sastiepuma dēļ spēlē nevarēja piedalīties Guntis Galviņš, kura vietā laukumā devās Oļegs Sorokins. Tāpat treneru korpuss Atvara Tribuncova vietā spēlei pieteica Krišjāni Rēdlihu.

Cits aizsargs Duvijs Vestkots tomēr izgāja laukumā, neskatoties uz to, ka iepriekšējo maču traumas dēļ nepabeidza. Arī Marsels Hossa varēja atgriezties laukumā pēc vienas spēles izlaišanas, bet vārtus rīdziniekiem sargāja Martins Pruseks.

Mačā rezultātu piemie atklāja viesi, kad Lauris Dārziņš astotajā minūtē pēc Rodrigo Laviņa piespēles panāca 1:0. Otrajā periodā vārti netika gūti, taču Armandam Bērziņam trešdaļas 15. minūtē bija iespēja realizēt komandai piešķirto soda metienu par noteikumu pārkāpumu, bet uzbrucējs šo izdevību neizmantoja.

Pēdējās trešdaļas 18. minūtē Marks Hartigans pēc Aleksandra Ņiživija piespēles, gūstot otros vārtus, vēl vairāk nostiprināja viesu pārsvaru un līdz spēles izskaņai rezultāts nemainījās, tādejādi «Dinamo» šogad izcīnīja savu pirmo uzvaru KHL čempionātā.