«Dinamo Juniors» viesos revanšējas «Liepājas metalurgam»

Baltkrievijas atklātā čempionāta spēlē šodien «Dinamo Juniors» komanda izbraukumā ar 5:3 pieveica «Liepājas metalurga» hokejistus.

Roberts Jekimovs

Otrdien «Inbox.lv» ledus hallē Piņķos «Liepājas metalurgs» pēcspēles metienu sērijā spēja pieveikt «Dinamo Junioru» ar 6:5, lai gan «rīdziniekiem» tajā mačā palīdzēja seši Rīgas «Dinamo» jaunie spēlētāji.

Pirmās trešdaļas vidū Mārtiņš Gipters un Roberts Jekimovs izvirzīja viesus vadībā ar 2:0, bet otrā perioda 9. minūtē Andris Džeriņš guva trešo vārtus «Dinamo Juniora» labā. Pēc pusotras minūtes Edgars Brahmanis samazināja rezultāta starpību, 18. minūtē Mārcis Zembergs panāca 4:1, tomēr pēdējais vārds otrajā trešdaļā piederēja «liepājniekiem» - 27 sekundes līdz perioda beigām vairākumu realizēja Renārs Demiters (4:2).

Jau trešā perioda 54. sekundē Māris Grāvītis guva trešos vārtus «Liepājas metalurga» labā, samazinot viesu pārsvaru līdz minimumam, tomēr trešdaļas 14. minūtē «Dinamo Juniorus» vadībā ar 5:3 izvirzījā Jānis Straupe.

Jāpiebilst, ka arī šajā mačā «Dinamo Junioram» bija papildinājums no «lielās» komandas - Džeriņš (1+0), Oskars Cibuļskis (0+1), Gints Meija (0+1), bet vārtus sargāja Nauris Enkuzens (34 atvairīti metieni no 37).

«Liepājas metalurgs» ar 26 punktiem 27 spēlēs saglabā 10. vietu kopvērtējumā, bet «Dinamo Juniors» ar 19 punktiem 28 mačos pakāpušies uz pirmspēdējo, 13. vietu.