«Dinamo Juniors» zaudē Baltkrievijas čempionāta līderiem «Junostj»

Baltkrievijas atklātā čempionāta spēlē šovakar «Dinamo Juniors» hokejisti «Arēnā Rīga» ar 1:4 piekāpās turnīra līderiem Minskas «Junostj».

Ronalds Cinks

«Dinamo Juniors» komandas galvenā trenera Leonīda Beresņeva pēcspēles komentārs.

Pirmās trešdaļas 11. minūtē mača rezultātu atklāja «Junostj» uzbrucējs Aleksandrs Materjuhins, bet jau pēc 21 sekundes Ervīnu Muštukovu pārspēja arī Maksims Slišs. Otrā perioda 4. minūtē Andrejs Stepanovs panāca jau 3:0 «Junostj» labā, turpretī «Dinamo Juniors» hokejistu centieni atdūrās pret veiksmīgi spēlējošo Vitāliju Beļinski.

Tomēr otrās trešdaļas 18. minūtē laukuma saimnieki savu panāca, kad vārtus guva Kristiāns Pelšs (1:3). Pēdējās 20 minūtēs «Dinamo Juniors» centās samazināt rezultāta starpību, taču pietrūka gan veiksmes, gan meistarības. Bet viesi savu izdevību izmantoja, kad pretuzbrukumā pēc «Junostj» hokejista metiena Muštukovs ripu atvairīja, taču tā trāpīja Mārtiņam Gipteram pa slidu un ieslīdēja vārtos (1:4).

«Dinamo Juniors» ar 25 punktiem 33 spēlēs joprojām ir pirmspēdējā, 13. vietā turnīra kopvērtējumā, bet «Junostj» ar 82 punktiem 34 mačos ir pārliecinoši līderi. Jāpiebilst, ka 10. vietu ar 32 punktiem 31 spēlē ieņem cita Latvijas komanda «Liepājas metalurgs», kas šovakar ar 5:2 pārspēja Mogiļevas «Himvolokno». Vārtus «liepājnieku» labā šajā spēlē guva Vitālijs Pavlovs, Edijs Brahmanis, Vents Feldmanis, Mihails Kokļins un Valērijs Fiļimonovs.