«Dinamo» paaugstina biļešu cenas

Apollo
0 komentāru

Rīgas «Dinamo», Latvijā stājoties spēkā jaunām nodokļu likmēm, paaugstinās biļešu cenas mājas spēlēm «Arēnā Rīga», informēja komandas preses sekretārs Jānis Stepītis.

«Dinamo» paaugstina biļešu cenas

Foto: AFI

Turpmāk, atkarībā no kategorijas, biļešu cenas būs 8, 12 un 14 lati (līdz šim cenas bija attiecīgi 7, 10 un 12 lati). No šīgada 1.janvāra Latvijā pievienotās vērtības nodoklis ieejas biļetēm uz sporta un izklaides pasākumiem ir paaugstināts par 16 procentpunktiem, bet citiem izdevumiem un izmaksām - par trim procentpunktiem.

«Jaunajiem hokejistiem «Dinamo» spēles joprojām būs pieejamas par vienu latu, bet pārējiem diemžēl būs jāmaksā mazliet dārgāk, jo paaugstinātie nodokļi un «Arēnas Rīga» izmaksas sastāda ievērojamas naudas summas. Biļešu ieņēmumu līdzekļi tiek, galvenokārt, izlietoti spēļu organizēšanai un pasākuma veiksmīgai norisei, bet pie zemāka apmeklējuma līmeņa ir sarežģīti nosegt visus tiešos izdevumus, kas veidojas organizējot spēles «Arēnā Rīga»,» pastāstīja «Dinamo» mārketinga direktors Mārtiņš Kalniņš.

Līdzjutēji, kas vēlēsies iegādāties biļetes uz Rīgas «Dinamo» visām janvāra mājas spēlēm saņems 25% atlaidi, pērkot tās kopējā paketē uz janvāra spēlēm - 16. janvārī pret Omskas apgabala «Avangard», 19. janvārī pret Jaroslavļas «Lokomotiv», 25. janvārī pret Čehovas «Vitjaz», 28. janvārī pret Maskavas «Spartak» un 29. janvārī pret Maskavas CSKA.


Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv