«Dinamo» panāk sērijā neizšķirtu, «Metallurg» izvirzās vadībā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas pusfināla sērijas otrajā spēlē piektdien Maskavas «Dinamo» izbraukumā ar rezultātu 3:2 (2:0, 0:1, 0:0, 1:0) pagarinājumā pieveica Kazaņas «Ak Bars», sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu rezultātu 1-1.

Rezultātu jau pēc nospēlētas pusotras minūtes atklāja «Dinamo» uzbrucējs Matīass Veinhandls, bet 41 sekundi pirms pirmās trešdaļas beigām Konstantīns Kasjančuks dubultoja viesu pārsvaru. 16 sekundes pirms otrās trešdaļas beigām «Ak Bars» uzbrucējs Tonijs Mortensons vienus vārtus atguva, bet minūti un 23 skundes pirms mača pamatlaika beigām Daniss Zaripovs panāca izlīdzinājumu.

Uzvaras vārtus maskaviešiem pagarinājuma astotajā minūtē guva Veinhandls. Sērijas trešā un ceturtā spēle 22. un 23.martā notiks Maskavā.

Ar uzvaru pusfinālu uzsāka Magņitogorskas «Metallurg», kas pirmajā spēlē ar 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) izbraukumā pārspēja Jaroslavļas «Lokomotiv» komandu. Divus vārtus uzvarētāju labā guva Jans Mareks, bet vēl reizi precīzs bija Igors Mirnovs.

Sērijas līdz četrām uzvarām otrā spēle notiks 22.martā turpat Jaroslavļā.