«Dinamo» smaga sakāve Maskavā

Kontinentālas hokeja līgas regulārās sezonas spēlē Rīgas «Dinamo» šovakar viesos ar 1:7 atzina Maskavas «Dinamo» pārākumu.

Sergejs Naumovs

Rīgas «Dinamo» komandas vārtsargam Sergejam Naumovam pēc Maskavas «Dinamo» hokejistu metieniem no saviem vārtiem ripu nācās izņemt septiņas reizes.

Jau pirmās trešdaļas pirmajā pusē rīdzinieki divreiz bija spiesti palikt skaitliskajā mazākumā, taču šajos gadījumos «Dinamo» četrinieks izturēja. Tomēr perioda 18. minūtē mājinieki ar trešo piegājienu realizēja skaitlisko vairākumu, kad precīzs metiens padevās Denisam Deņisovam. Bet pēc nepilnas minūtes Maskavas kluba baltkrievu uzbrucējs Aleksejs Kaļužnijs dubultoja laukuma saimnieku pārsvaru.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Rīgas «Dinamo» atkal palika mazākumā un jau pēc deviņām sekundēm Deniss Tolpeko trešo reizi pārspēja Sergeju Naumovu. Bet devītajā minūtē Vitālijs Jačmeņovs panāca jau 4:0 Maskavas «Dinamo» labā, piespiežot Rīgas «Dinamo» galveno treneri Jūliusu Šupleru pieprasīt minūtes pārtraukumu. Trešdaļas pēdējā minūtē viesi saņēma vēl vienu triecienu - maskavieši guva vārtus (Deņisovs), spēlējot mazākumā.

Trešā perioda ievadā mājinieki ar 31 sekundes intervālu pēc Dmitrija Šitikova un Konstantīna Kasjančuka precīziem metieniem panāca jau 7:0. Tomēr mača 49. minūtē izcelties izdevās arī rīdziniekiem, kad skaitlisko vairākumu pēc Marsela Hossas un Meta Elisona piespēlēm realizēja Krišjānis Rēdlihs.

Nākamo spēli Rīgas «Dinamo» aizvadīs svētdien, pulksten 17.00 «Arēnā Rīga», kur uzņems Čehovas «Vitjaz» hokejistus.