«Dinamo» turpina zaudējumu sēriju

Rīgas «Dinamo» šodien aizvadīja trešo spēli četru maču izbraukuma sērijā pret vienu no KHL līdervienībām Jaroslavļas «Lokomotiv» un piedzīvoja zaudējumu ar 1:6.

Rīgas «Dinamo» otro reizi šosezon piekāpās Jaroslavļas «Lokomotiv», tādejādi šogad rīdzinieki vēl nav izjutuši uzvaras garšu.

Abu komandu savstarpējo spēļu bilance līdz šisdienas spēlei bija neizšķirta - 1:1, jo katra komanda pa reizei bija izcīnījusi uzvaru, turklāt pretinieku laukumā. Abu komandu pirmajā mačā oktobrī «Dinamo» mājās piedzīvoja zaudējumu ar 2:3, bet decembra sākumā Jaroslavļā rīdzinieki vietējam klubam revanšējās ar 4:2.

Rīdzinieku sastāvā bija arī nelielas izmaiņas. Šīsdienas mačā nevarēja spēlēt Marsels Hossa, kuram nācās izciest vienas spēles piešķirto diskvalifikāciju, bet Martina Pruseka vietu vārtos ieņēma Sergejs Naumovs.

Šodienas spēlē pirmie rezultātu atklāja mājinieki, kad pirmā perioda 15. minūtē Aleksejs Mihnovs pēc Alekseja Kudašova un Sergeja Koņkova piespēlēm panāca 1:0. Tas bija vienīgais vārtu guvums pirmajā trešdaļā.

Otrā perioda vidū, «Dinamo» spēlējot vairākumā, bija lieliska iespēja panākt izlīdzinājumu, taču ripa trāpīja pa vārtu stabu. «Lokomotiv», izturējuši mazākumu, spēlēja pilnā sastāvā, taču jau pēc neilga brīža Miķelis Rēdlihs pēc Armanda Bērziņa piespēles panāca 1:1. Perioda izskaņā jau minētais Bērziņš nopelnīja noraidījumu un Zbineks Irgls vairākumā panāca 2:1.

Trešais periods rīdziniekiem iesākās ar vēl vienu vārtu zaudējumu un pagāja zem mājinieku lielas ofensīvas. Aleksejs Jašins perioda sākumā jau dubultoja laukuma saimnieku pārsvaru - 3:1. Spēles 49. minūtē Mihnovs guva savus otros vārtus un rezultāts kļuva rīdziniekiem jau pavisam nelabvēlīgs - 4:1.

Laukuma saimnieki neapstājās un spēles turpinājumā Jašins un Ivans Tkačenko vēl pa reizei pārspēja Naumovu, panākdami 6:1 un sagādājot Rīgas klubam trešo zaudējumu pēc kārtas.