«Dinamo» viesos zaudē «Atlant»

Rīgas «Dinamo» KHL regulārā čempionāta spēlē šodien ar 2:4 (1:0, 0:3, 1:1) zaudēja vienai no turnīra līdervienībām Mitišču «Atlant».

Mārtiņš Cipulis & Dmitri Vlasenkov

Rīgas «Dinamo» hokejisti šodien pirmspēdējā regulārās sezonas izbraukuma spēlē ar 2:4 piekāpās Mitišču «Atlant» komandai.

Rezultātu mača devītajā minūtē atklāja Mārtiņš Cipulis, kurš realizēja skaitlisko vairākumu. Otrās trešdaļas sākumā Aleksandrs Ņesterovs panāca izlīdzinājumu, bet spēles 32. minūtē Sergejs Mozjakins, pārspējot Ervīnu Muštukovu, vadībā izvirzīja «Atlant».

Mača 37. minūtē Antons Lazarevs guva trešos vārtus mājinieku labā, lai gan tie tika ieskaitīti tikai pēc video atkārtojuma noskatīšanās. 48 sekundes pirms spēles pamatlaika beigām Aleksandrs Koroļuks, «Atlant» spēlējot skaitliskajā vairākumā, panāca jau 4:1 Mitišču kluba labā, bet 15 sekundes pirms mača beigu signāla «Dinamo» uzbrucējs Marks Hartigans realizēja skaitlisko vairākumu. Arī šis vārtu guvums tika ieskaitīts tikai pēc tam, kad spēles galvenais tiesnesis bija noskatījies video atkārtojumu.

Pēc šī mača rīdzinieki izbraukumā vēl spēlēs pirmdien pret Ņižņijnovgorodas «Torpedo», bet, sākot no 20. februāra, «Dinamo» septiņu dienu laikā aizvadīs piecas spēles savā laukumā, noslēdzot regulāro čempionātu.

«Dinamo» un «Atlant» šosezon jau vienu reizi bija tikušies - sestajā kārtā, kas notika pagājušā gada 14. septembrī, rīdzinieki savā laukumā uzvarēja ar 2:0, sagādājot Mitišču komandai pirmo zaudējumu pamatlaikā.

Čempionāta kopvērtējumā «Dinamo» ar 74 punktiem 50 spēlēs saglabāja 12. vietu, bet «Atlant» ar 116 punktiem, kas ir otrs labākais rādītājs līgā, ieņem piekto vietu.