«Dinamo/Juniors» uzvar arī otrajā spēlē Liepājā

Latvijas atklātā čempionāta finālsērijas otrajā spēlē «Dinamo/Juniors» izbraukumā ar 3:0 pārspēja «Liepājas metalurga» hokejistus, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-0.

Kristaps Sotnieks

Pirmā perioda 15. minūtē skaitlisko vairākumu pēc Ginta Meijas piespēles realizēja aizsargs Kristaps Sotnieks, kurš veiksmīgi pieslēdzās uzbrukumam un no vārtu priekšas pārspēja Dmitriju Žabotinski. Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, lai gan perioda beigās «liepājnieki» gandrīz minūti spēlēja lielajā vairākumā (piecatā pret trim), taču Nauris Enkuzens palika nepārspēts.

Trešā perioda 8. minūtē «rīdzinieki» izmantoja lielo skaitlisko vairākumu, kad 2:0 panāca Mārcis Zembergs, bet 16. minūtē «Dinamo/Juniors» 18 gadus vecais aizsargs Ēriks Ševčenko izdarīja tālu metienu no zilās līnijas, un ripa pēc Žabotinska neveiksmīga mēģinājuma to ķert ielidoja vārtos.

Sērijas nākamās divas spēles piektdien un sestdien, pulksten 14.00 notiks «Inbox.lv» hallē Piņķos.