Dinevičs: kopmītņu tipa mājas paredzētas bezpajumtnieku izmitināšanai

Apollo
0 komentāru

Februāra beigās Rīgas Domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dinevičs (LSDSP) rosināja diferencēt mājokļus un būvēt kopmītņu tipa mājas, kas, izskanot mediju telpā, radīja diskusijas sabiedrībā. 

Dinevičs: kopmītņu tipa mājas paredzētas bezpajumtnieku izmitināšanai

Foto: AFI

Jānis Dinevičs skaidro, ka šis piedāvājums neskar nedz dzīvokļu celtniecību, nedz iepirkumu, bet gan domāts cilvēkiem, kuri nakts patversmēs guļ uz grīdas.

«Rīgas Dome negrasās apturēt dzīvokļu celtniecības un iepirkšanas programmas atbilstoši budžeta iespējām. Abām programmām plānots tērēt 38 miljonus latu, no kuriem 22 miljoni latu paredzēti celtniecībai un 16 — iepirkumam. Nevienu brīdi piedāvājums izveidot pilsētā kopmītņu tipa māju nav bijis attiecināts uz tām 11 000 ģimenēm, kuras gaida savu dzīvokli,» skaidro Jānis Dinevičs.  

Dinevičs norāda, ka patversmēs dzīvo arī iedzīvotāji ar minimāliem ienākumiem un, ja viņiem rastos iespēja īrēt nelielu, kopmītņu tipa dzīvojamo telpu par nelielu samaksu, viņi to labprāt darītu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
21

2017. gada 21. novembris

Vārda dienas

Zeltīte, AndisAndars, Jona, Zlata, Zeltiņa, Zelta, Viliberts, Vilibalds, Vilfrīds, Vilfrida, Vigurds, Vigra, Vigorts, Vigors, Ando, Andijs, Andejs, Jonass

Valūtu kursi

21.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv