«Dirty Deal Teatro» pavasarī būs trīs diplomdarbu izrādes

Apollo
0 komentāru

«Dirty Deal Teatro» pavasarī gaidāmas trīs Latvijas Kultūras akadēmijas jauno režisoru diplomdarbu izrādes. Savus diplomdarbus šeit iestudē Viesturs Roziņš un Paula Prozoroviča, kas absolvē bakalaura programmu, un Andris Kalnozols, kam tas būs maģistra darbs.

«Dirty Deal Teatro» pavasarī būs trīs diplomdarbu izrādes

Foto: Publicitātes foto

Pirmais savu diplomdarbu iestudē režisors Viesturs Roziņš. Izrādei «Paspēlēsim mājās» pirmizrāde būs jau 7. martā. Tās pamatā ir radošās grupas «HArF» ekspedīcijas un gūtā pieredze viesojoties Latgales pamestajās mājās, kas tiek transformētas eksperimentālā mākslas darbā. Radošo apvienību «HArF» veido jaunie teātra profesionāļi – režisors Viesturs Roziņš, scenogrāfs Valters Kristbergs un producente Lelde Prūse. Apvienība sevi piesaka kā pieredzes teātris, kas nebaidās atzīt, ka pēta to, kas pašiem ir neskaidrs un neizprasts, nevis runā par jau saprasto un izzināto. Izrādes 7. un 9. martā plkst. 19:00.

Maija otrajā pusē notiks Paulas Prozorovičas iestudētās izrādes «Porcelāna dūmi» pirmizrāde. Jaunā režisore jau «Dirty Deal Teatro» iestudējusi izrādes «Nepareizas dzīves skola» un «Lupatas». 

Savukārt Andris Kalnozols, kas darbojas kā populārās leļļu un objektu teātra apvienības «UMKA.LV» dalībnieks, iestudē izrādi «Labākais cilvēks». Arī šī pirmizrāde gaidāma maija otrajā pusē.

  • Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā «Biļešu Paradīze» kasēs un internetā «bilesuparadize.lv».
  • Biļešu cena Ls 6 (skolēniem, studentiem, pensionāriem Ls 4)
  • Izrādes notiek teātrī «Dirty Deal Teatro» (Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12, k-2).
  • Vairāk informācijas teātra mājaslapā «dirtydeal.lv/teatro».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv