«Disko nakti Nr. 8» apmeklē 5000 cilvēku Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Piektdienas vakarā un naktī uz sestdienu notikušo «Disko nakti Nr. 8» apmeklēja nedaudz vairāk kā 5000 apmeklētāju, informē pasākuma organizatori.

«Disko nakti Nr. 8» apmeklē 5000 cilvēku 3 attēli Atvērt

Publicitātes foto

Atgādinām, ka uz festivāla lielās skatuves uzstājās «CC Catch», Džimijs Somervils, «Londonbeat», «Jumprava» un «Fancy», kā arī diskžokeju kustības pionieri — Artis Volfs, Armands Rušenieks, Fredis un Ufo. Savukārt otrā zālē daudzkrāsainu video diskotēku vadīja DJ Japānis un Ivo Draudiņš.

Karolīne Millere («CC Catch»): «Paldies atsaucīgajai Rīgas publikai. Līdz šim biju uzstājusies dažos slēgtos pasākumos Latvijā, bet, izrādās, jums ir tik jauki skatītāji. Vēlreiz paldies!»

Džimijs Somervils: «Forši atkal uzstāties jūsu pasākumā! Jau 2006. gadā piefiksēju, ka Rīgā ir īpaša publika, un tagad šķita, ka viss ir gājis tikai uz augšu. Ar nepacietību gaidīšu nākamo uzaicinājuma uzstāties šeit!»

Džeimss Helmss («Londonbeat»): «Fantastiska uzņemšana! Mēs ieradāmies šeit galīgi izpumpējušies, jo nebijām gulējuši divas naktis, bet no skatītājiem esam uzņēmuši tik daudz enerģijas, ka pietiks ilgam laikam. Aiciniet mūs atkal!»

Manfrēds Zegits («Fancy»): «Jums nu gan ir smukas meitenes! Un cik profesionālas — mums bija vajadzīgas tikai 10 minūtes, lai radītu visa priekšnesuma horeogrāfiju.»

«Disko nakts» organizatori pateicas visiem apmeklētājiem par aktīvo atsaucību, kas izpaudās nupat Ķīpsalā, un aicina uz jaunu tikšanos vismaz pēc gada.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv