Dīvainā stāvvieta Mangaļsalā Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Vakar vakarā bijām aizbraukuši uz Mangaļsalu (aiz 24. autobusa galapunkta) atpūsties pie jūras mola. Bet, aizbraucot uz Mangaļsalu, kā jau kuro reizi, vienmēr visi grib nolikt mašīnu tuvāk jūrai (nepārkāpjot CSN noteikumus – 301 zīme «iebraukt aizliegts»). Bet tur bija stulba situācija – tur kur varēja nolikt mašīnu visus šos gadus, tur bija kāds iedomājies nopelnīt uz atpūtnieku maciņiem, izveidojot maksas stāvvietu privātajā teritorijā, norobežojot ārpus teritoriju, lai neviens tur neliktu savas mašīnas, bet gan lai brauktu pie viņiem. Darba laiks tur bija no 6 līdz 00.00, iebraukšanas maksa  - 0,50 lati.

Dīvainā stāvvieta Mangaļsalā 2 attēli Atvērt

Foto: Auskariņš

Lai gan tā summa nav tik liela kā Vecāķos, tomēr mēs jau tur braucam trešo gadu un vēl līdz šim nekas tāds nav bijis. Tad, kad biju aizgājis pajautāt vai tā drīkst darīt, viņi man pateica lai labāk ejot prom – tā būs veselīgāk manai veselībai un lai nedomājot zvanīt policijai, jo viņiem viss esot saskaņots. Kaut gan ja tā būtu, tad vajadzētu būt kārtīgām zīmēm «aizliegts apstāties» vai zīmei ar norādi, ka tā ir maksas stāvvieta.

Gribētos zināt, vai tā drīkst darīt un vai tas zemes gabals pieder Rīgas Pašvaldībai vai privātpersonai, jo tagad, lai aizbrauktu atpūsties ar mašīnu, lai nelīstu tā jau pārpildītā 24. autobusā vai 224. mikroautobusā, ir jāmaksā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv