Divas aviokompānijas sākušas «Dreamliner» akumulatoru nomaiņu

Apollo
0 komentāru

Japānas divas lielākās aviokompānijas «Japan Airlines» (JAL) un «All Nippon Airways» (ANA) pirmdien paziņoja, ka sākušas nomainīt akumulatorus «787 Dreamliner» lidmašīnās pēc tam, kad ASV Federālā civilās aviācijas pārvalde (FAA) apstiprināja ASV aviobūves uzņēmuma «Boeing» piedāvāto problēmas risinājumu.

Divas aviokompānijas sākušas «Dreamliner» akumulatoru nomaiņu

Foto: AFP/Scanpix

ANA preses pārstāvis norādīja, ka aviokompānija vairākās Japānas lidostās sākusi uzstādīt jauno akumulatoru sistēmu piecās no 17 «787 Dreamliner» lidmašīnām.

Šis process var ilgt līdz pat diviem mēnešiem, un aviokompānija cer lidojumus atsākt jūnijā, piebilda preses pārstāvis.

Arī JAL pirmdien sāka nomaiņas procedūru divās no septiņām «787 Dreamliner» lidmašīnām Hanedas un Naritas lidostās.

«Mēs sākām darbu, kad tika saņemtas «Boeing» norādes pēc FAA apstiprinājuma,» pavēstīja aviokompānijas preses sekretārs. «Taču mēs vēl neesam izlēmuši par laiku, kad varētu tikt atsākti lidojumi ar «787 Dreamliner».»

Piektdien FAA apstiprināja «Boeing» piedāvāto risinājumu «787 Dreamliner» lidmašīnu akumulatoru problēmām.

Jau vēstīts, ka «Boeing» ražotajām lidmašīnām gada sākumā tika konstatēti vairāki defekti, liekot FAA izziņot trauksmi, kuras dēļ pārtraukti lidojumi ar visām pasaules 50 «Dreamliner» lidmašīnām.

Aviācijas regulatori iepriekš paziņoja, ka neizsludinās atļauju veikt lidojumus ar «Dreamliner» lidmašīnām, kamēr netiks atrisinātas problēmas ar to akumulatoru sistēmu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv