Divas Latvijas animācijas filmas Anesī festivāla konkursa programmā!

Apollo
0 komentāru

Vladimira Ļeščova «Spārni un airi» (2009) un Signes Baumanes «Birth» («Dzemdības») (2009) animācijas filmas izvēlētas oficiālajai konkursa programmai prestižajā Starptautiskajā Animācijas festivālā Anesī.

Divas Latvijas animācijas filmas Anesī festivāla konkursa programmā!

Foto: publicitātes foto

Divu Latvijas animatoru filmas ir starp tām 40 izcilākajām pasaules animācijas filmām, kas sacentīsies par balvu starptautiskajā īsmetrāžas animācijas konkursā. Pavisam animācijas festivāls Anesī šogad atlasei saņēmis 1840 filmas no 61 valsts.

Anesī festivāls jau gandrīz 50 gadus demonstrē labāko, kas radīts animācijas kino, un tādā veidā iekarojis ietekmīgākā un prestižākā animācijas festivāla pozīcijas pasaulē. Šogad festivāls norisināsies no 8. līdz 13. jūnijam Anesī Francijā.

Abu autoru iepriekšējie darbi — Vladimira Ļeščova filma «Zuduši sniegā» (2007) un Signes Baumanes filma «Teat Beat of Sex, Episodes 8, 9, 10, 11» (2007)  un «Veterinārārsts» (2007) — jau kļuvuši par festivālu «hitiem», aktīvi ceļojot no viena starptautiska festivāla uz otru, gūstot vairākas balvas un žūrijas atzinību. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv