Divas melnīgsnēja izskata sievietes mēģina izkrāpt naudu

Apollo
34 komentāri

Aizvadītās nedēļas nogalē viltus sociālās darbinieces kārtējo reizi mēģinājušas apkrāpt kādu sievieti, šoreiz Liepājā, portālu «Apollo» informēja Valsts policijas pārstāve Signe Šteinberga.

Divas melnīgsnēja izskata sievietes mēģina izkrāpt naudu

Foto:Reuters/Scanpix

Kāda sieviete informējusi policiju par to, ka divas melnīgsnēja izskata sievietes ieradušās pie viņas mājās kādā dzīvoklī Liepājā, un, uzdodoties par sociālajām darbiniecēm, mēģinājušas izkrāpt naudu.

Policija atgādina, ka šādi krāpšanas gadījumi gan Liepājā, gan arī citviet Latvijā ir konstatēti vairākkārt, tādēļ iedzīvotājiem, īpaši cilvēkiem cienījamā vecumā, jābūt piesardzīgiem  un jāatceras, ka īstie sociālie darbinieki gandrīz nekad neierodas dzīvesvietā bez iepriekšēja brīdinājuma, un viņiem līdzi ir jābūt identifikācijas kartei ar fotogrāfiju.

Redzot vai sastopot aizdomīgas personas (visbiežāk ir sievietes) kas uzdodas par sociālajiem darbiniekiem un it kā vēlas palīdzēt, bez brīdinājuma ierodoties dzīvesvietā, lūgums nekavējoties informēt policiju: 6 34 04 602, 110, anonimi@kurzeme.vp.gov.lv vai arī vērsties personīgi tuvākajā policijas iecirknī.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv