Divas spēles, divas uzvaras

Jaunatnes hokeja līgas otrajā sezonas spēlē šodien HK «Rīga» komanda ar rezultātu 5:2 atkārtoti pārspēja Sanktpēterburgas SKA-1946.

Jau spēles 21 sekundē laukuma saimniekiem izdevās atklāt mača rezultātu. Precīzs bija Vladislavs Dobreņkijs, kurš vārtu priekšā pielaboja partnera metienu, taču jau pēc neilga laika «Rīga» hokejisti nokļuva mazākumā un viesi panāca 1:1.

Perioda turpinājumā «rīdziniekiem» izdevās izvirzīties vadībā, kad 14. minūtē aiz pretinieku vārtiem ripu «nozaga» Juris Upītis, kurš ieraudzīja brīvu Raimondu Vilkoitu - 2:1. Vilkoitam tie jau bija otrie vārti čempionātā.

Otrajā periodā vārti netika gūti, bet pēdējās divdesmit minūtēs skatītāji redzēja četrus vārtus.

Vispirms trešdaļas 5. minūtē Alberts Konozovs panāca 2:2, bet trešdaļas vidū Vitālijs Karamnovs uzreiz pēc iemetiena ar asu metienu pārsteidza viesu vārtsargu - 3:2. Mirkli vēlāk Elvijs Biezais guva ceturtos vārtus, bet 18. minūtē pēc Māra Bičevska iesāktā uzbrukuma Biezais rezultāta starpību palielināja - 5:2.

HK «Rīga» sastāvā par labāko spēlētāju tika atzīts Raimonds Vilkoits.

Jau ziņojām, ka svētdien abu komandu pirmajā spēlē HK «Rīga» uzvarēja ar 4:2.