Divi Latvijas pāri iekļūst pasaules čempionāta standartdejās ceturtdaļfinālā

3 komentāri

Latvijas sporta deju pāri Andrejs Rogovenko un Anna Vorunčuka, kā arī Edgars Līnis un Elīza Ancāne aizvadītajā nedēļas nogalē sasnieguši Ukrainā notikušā pasaules čempionāta standartdejās ceturtdaļfinālu, vēsta Latvijas Sporta deju federācija (LSDF).

Čempionātā kopumā piedalījās 70 sporta deju pāri. Rogovenko un Vorunčuka kopvērtējumā izcīnīja 16.vietu, bet Edgars Līnis un Ancāne sacensības noslēdza 19.vietā. Abiem pāriem pietrūka vien attiecīgi triju un piecu punktu, lai iekļūtu čempionāta pusfinālā, kur startēja 13 pāri.

Abi pāri šajās sacensībās uzlaboja pērnā gada rezultātus, kad ierindojās tikai ceturtā desmita vidū.

Par pasaules čempioniem kļuva Emanuels Valeri un Tanja Kehleta no Dānijas. Šī pārim bija jau otrā uzvara pasaules čempionātos.

Sestdien Vācijas galvaspilsētā Berlīnē norisināsies pasaules čempionāts Latīņamerikas dejās, kurā Latviju pārstāvēs divi pāri - Eiropas čempionāta astotās vietas ieguvēji Marts Smolko un Viktorija Puhova, kā arī Kristaps Kalva un Lesija Bogačova.