Divi pensionāri atrod skarbu veidu, kā protestēt pret milzīgajiem apkures rēķiniem

Apollo
205 komentāri

Devonas grāfistē Anglijā kāds pensionāru pāris nolēmis, protestējot pret augošajām apkures cenām, pilnībā atteikties no apkures savā mājā, raksta «Daily Mail».

Divi pensionāri atrod skarbu veidu, kā protestēt pret milzīgajiem apkures rēķiniem

Foto:Ieva Čīka/LETA

Laikā, kad ārā valda -5 grādu sals abi pensionāri - Džims un Džoanna Belli mājās staigā ģērbušies trijos džemperos, halātā un divos pāros zeķu, līdzi visur tiek nēsāta arī karsta pudele.

Pilnībā atteikties no apkures pāris nolēma pirms gada, protestējot pret siltumpiegādes kompānijas «British Gas» milzīgajiem apkures rēķiniem.

Tā kā šogad Eiropā valda neierasti auksta ziema, šis bijis nopietns pārbaudījums 64 gadus vecajam vīrietim un 67 gadus vecajai sirmgalvei, taču izdarīto abi nenožēlo. Kopš apkures atslēgšanas abi ietaupījuši 800 sterliņu mārciņu (648 latu). Par apkuri abiem mēnesī esot nācies maksāt 60 sterliņu mārciņas (48 lati)mēnesī.

Bellu ģimene stāsta, ka joprojām izmantojot elektrību, lai sasildītu ūdeni, bet ir apņēmības pilni nekad vairs neizmantot apkuri savā mājā.

«Vakar bija stindzinošs aukstums, jo ārā bija -6 grādi un vējš, bet iekšā nebija nemaz tik traki,» stāsta vīrs.

Ietaupīto naudu abi ieplānojuši izmantot siltu drēbju iegādei. Esot arī plāns kopā ar mazbērniem aizbraukt uz kādu vietu, kur ir silts...

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv